Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit szóltok ehhez a gyermektel...

Mit szóltok ehhez a gyermektelenségi adóhoz? Engem felháborított!

Figyelt kérdés
2010. szept. 12. 19:07
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Miről is van szó?
2010. szept. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nah igen, ezt mondtam én is a páromnak. Azt kellene megadóztatni, aki rakásra szüli a gyerekeket, és aztán segélyből nyomorognak, nem azt, aki esetleg nem tud gyereket szülni, hiába próbálkozik, vagy meddő, vagy épp nem talált magának párt! Szörnyű!
2010. szept. 12. 19:10
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A másik ilyen kérdéses vagyok :) Hát igen nem azokat kéne adóztatni akik nem tudnak/akarnak gyereket vállalni hanem azokat akik bevállalnak vagy 6 gyereket és segélyekből élnek.
2010. szept. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%

Jó nagy baromság volt amit mondott ez az ember. Még hogy akinek nincs gyereke az nem is költ rá! És a sok meddőségi kezelés? Egy pár több száz ezreket is költhet leendő gyermekükre, aki aztán lehet, hogy sohase fog megszületni, mert nem használnak a kezelések!

Ez egy barom állat! Nincs elég bajuk a meddő pároknak?

2010. szept. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%

Engem is teljesen felháborított ez az interjú!

Mi az hogy nem költök pénzt a gyerekemre, akkor fizessek adót!

A lombik miatt már több ,mint 200.000.--ot (és még kitudja mennyit fogunk!) költöttünk a nem létező gyerekeinkre. Undorító egy hozzá állás! Még jobban lehetetlenítsék el az amúgy is kilátástalan jövőnket!

2010. szept. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
56%

Az alapvető problémát abban látom, hogy mindig ki vannak szolgáltatva Magyarországon a földi halandók az éppen aktuális, - vagy már leköszönt, bukott - idiótának, "félistennek", és egyik sem a 10 millió magyar ember agyával, jólétéért gondolkodik, hanem olyan ötletekkel állnak elő, amelyekkel kiakasztják az embereket, - ezzel garantálva, hogy figyeljenek rájuk.


Pédául senki nem kérdezte meg azokat - erről sem, - akik a létminimum határán tengődnek (egyik napról a másikra), úgy, ahogy azokat sem, akik "másként gondolkodnak, élnek", de az egészségügyi okokból gyermeknemzésre, nevelésre alkalmatlan, - psychikailag alkalmatlan, impotens, meddő - emberek érdekeit is nagy ívben figyelmen kívül hagyva tojnak a valódi demokráciára ezek a szélhámosok. Az ilyen embereknek az a "demokrácia", amit ők az úri szeszélyeik szerint elrendelnek, kihirdetnek, elvárnak, - és teljes mértékben hidegen hagyja őket az, hogy ezzel a fellépéssel, stílussal sértik-e bárkinek is az érdekeit.

Az sem érdekli ezeket, ha lehetetlen helyzet elé állítanak másokat...


Nálam alap, hogy az MÁR NEM DEMOKRÁCIA, amiből BÁRKINEK IS kára származik, - ergo, ami ebben az országban folyik, az minden, csak nem demokrácia.


Gondolom jogosak az abban érintettek olyan tartalmú kérdései, hogy - ha meddő egy nő, - akkor hogyan termékenyíthető meg?

Ha impotens egy férfi, akkor mivel szaporodjon?

Ha ideggyenge valaki, akkor arra "csináljon" gyereket, hogy üsse-vágja, megölje azt?

Nem jó eszköz a kényszer.


Így nem lehet eltusolni az elmúlt 20 év színjátékait, - amelynek sok mindenhez volt köze, csak REFORMOKHOZ nem.


Az nem reform, hogy időről-időre lerombolok mindent az "agyagos földig", aztán a saját szám íze szerint újra építem ugyanazt KÖZPÉNZEN, - a saját bandámból.

Az nem reform, hogy minden mozdíthatót, mozdíthatatlant, természeti kincset, becsületet, tisztességet "eladok" az emberej alól, feje felől, mellől, - és eladósítom őket olyan mértékben, hogy még az ükunokáik ükunokái az én hülyeségemet, kapzsiságomat, felelőtlenségemet nyögi...

Az nem reform, hogy aki nem "vigyorog velem együtt", - vagy nincs ellenségképe, - azt "lenyomom", eltörlöm, lehetetlen helyzetbe hozom, "utána rúgok", - és ha boldogulni látom, még fel is jelentem névtelenül...


A mai Magyarország erről szól, - nem arról, hogy az életkörülmények által tegyék egyenlő esélyűvé állampolgárait.

Önmagáért beszélő tény, hogy ebben az országban "luxus" a gyermekvállalás, - mert segélyek, pótlékok, járulékok nélkül kevés embernek, (csak a "kiválasztottaknak") van csak esélye tisztességgel felnevelnie az utódjait.


Az ilyen lélektani torzszülött már nem tud mit kiagyalni, hogy rá figyeljenek, - és az ilyennek már az sem számít, ha gyűlölettel tekintenek rá, csak a "színen" maradhasson.


Lezáró gondolat:

"Húznak le" elég adót mindenkiről - a tudatosan élősködők hadát kivéve - ahhoz, hogy segélyezzék a gyermekes szülőket, - nem kellene már azon elmélkedni, hogy mivel lehetne még újabb célrétegeket tovább zsigerelni.

2010. szept. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
78%

Szintén felháborítónak tartom mert ha esetlegesen én nem vállalok gyereket vannak "olyanok " akik már 25 éves korukra már az 5-en túl vannak és azért fizessek,hogy ők munka nélkül is éljenek.Vállalnának többen gyereket ha lenne munkalehetőség és több támogatást kapnának az iskoláztatásban.És akikknek nem lehet az mennyi pénzért és mennyi idő alatt juthat egy gyerekhez?

Mert az állami kassza üres ilyenekkel nem kell elkezdeni tömni,hogy azt is széthordják "a tojás rabló szarkák"

2010. szept. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!