Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, ti hogyan viszitek a...

Anyukák, ti hogyan viszitek a gyereket/gyerekeket óvodába/iskolába ? Hogyan oldjátok meg ?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 6. 07:03
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
86%
Autóval.
2023. ápr. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
83%
Szintén autóval.
2023. ápr. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
83%
Szomszéd településen van, szóval autóval. Egyébként is nagggggyon lassan sétál, a futóbiciklit 5 perc alatt megunja, szóval nem tudom mi lenne, ha helyiek lennénk.
2023. ápr. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
83%

Autó


4 km az intézmény

2023. ápr. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Gyalog.

Iskolaba viszem,es babakocsiban viszem magammal a kicsit is.

2023. ápr. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
83%

Per pill apja viszi autóval, en meg délbe babakocsiba eltolom a hugát, visszük a bicikliét és séta (+bicikli+babakocsi) haza.

Szeptembertől oviváltás, kicsi megy bölcsibe. Ott reggel/délutan kocsi lesz, és én viszem hozom őket.

2023. ápr. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
78%

Bkv. Mindhárom gyerek másik iskolába jár (bizottság jelölte ki). Szerencsére a nagy már egyedül megy én meg 4,5 órát utazgatok a két kisebbel oda-vissza.

Vezetni nem tudok, mert nem mérem fel jól a távolságokat, életveszelyes lennék (szerintem és oktatók szerint is).

Még gyes-en vagyok 2 évig, a kicsi 10 éves koráig. Olyan munkát keresek, amit tudok részmunkaidőben csinálni és szünetekben otthon tudok lenni, akkor is otthon lehetek, ha betegek a gyerekek... Szóval még hiszek a mesékben.

2023. ápr. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
23%
Utolso,ilyen munkahely nincs. Mibol eltek?
2023. ápr. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
54%
A férjem dolgozik, én meg gyes-en vagyok és dolgozok amit tudok. Valószínűleg majd gyod-ot kell igényelnem, ha a kicsi elmúlik 10, de hinni akarok benne, hogy addigra fejlődik annyit, hogy nem lesz rá szükség és tudok normális munkát találni.
2023. ápr. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Bár kevéssé tettem jól fel a kérdést. A kérdésem azért íródott ki, mert nálunk jovore a 2 gyereket 2 helyre kell vinni és én tegnap elutasítottam ezt a kérést, O meg sírt hogy egyedül maradt.


Nem tudtam mit tenni, de a 2 gyerek úgy oszlik el hogy beül az autóba ( itt lehet teátrális lenni hogy 2 autóból választhat, elektromos kapuk hogy ki se kelljen nyitni a kaput és fűtött garázs van) és most az egyik gyerek miatt kb 2*300 méteres kitérőt kell tenni. Ha a gyerekeket leadta akkor este 4kor ugyanez, közte nincs munkahely etc. Főzni O főz mert nem szereti ha a gyerekek abból esznek amit én csinálok mert O az anyjuk,(én magamnak főzök) és egy keresős a család tehát én keresek.


Úgy voltam hogy a napi 50 perces projectbol akkor vallalnek át csak részt ha valós szukseg van rám.

2023. ápr. 6. 08:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!