Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, ti hogyan viszitek a...

Anyukák, ti hogyan viszitek a gyereket/gyerekeket óvodába/iskolába ? Hogyan oldjátok meg ?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 6. 07:03
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Ellenkezo iranyba van az altalanos iskola az ovival. A suli oda-vissza gyakog 20 perc, az ovi tomegkozlekedve 1 ora. Reggel en viszem a sulist, delutan en hozom el az ovist, illetve eddig a sulist is en hoztam el, mert en kevesebb oraban dolgozok, de aprilistol mar a ferjem hozza. (Mindketten otthonrol dolgozunk).
2023. ápr. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
A kb. 45 km-re lévő városba viszem iskolába, én pedig ott dolgozom. Az apja jó, ha 2 havonta 1x viszi vagy hozza, ha nekem munkahelyen kívüli elfoglaltságom van.
2023. ápr. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

3 gyerek van, ebből 2 iskolás, 9 és 13 évesek, ők tavaly óta egyedül járnak iskolába.

A kicsi most lesz bölcsis, 2 éves, megyek vissza dolgozni. Meg is halnék ha még a nagyokat is kísérgetni kellene. Nem véletlenül akkora a korkülönbség amekkora. Egyedül vagyok segítség nélkül, bőven elég ez így. Egyébként gyalog viszem majd.

2023. ápr. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 Paczalos István ***** válasza:
500 méterre van egymás mellett az ovoda, és az iskola. A gyerekek, és két szomszéd gyerekei is egykorúak, a beszoktatás után mindig valamelyik anyuka kisérte el a gyerekeket az oviba, és mikor már a nagyobbak iskolába mentek, akkor már a kicsiket a nagyok kísérték az oviba. Volt arra is példa, hogy az egyik dadus jött értük, mert a mi utcánkban lakott, és összeszedte őket befelé menet. Majd a középiskola lesz necces, mert a megyeközpontba fognak menni a gyerekek, ami vonatozással fog járni
2023. ápr. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!