Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha annyira fárasztó az anyaság...

Ha annyira fárasztó az anyaság, akkor 2, vagy annál több gyerekkel hogy bírják az anyukák (elsősorban)?

Figyelt kérdés

Mert hogy a gyereknevelés 0-24-es meló, nincs szabadság, akkor is fel kell kelni, ha 40 fokos lázad van, mert ugyanugy főzni kell,el kell látni a gyereket, tanulni kell vele, es sokan mar 1 gyerekkel is teljesen kivannak idegileg.


Tényleg nagyon fárasztó a gyerekes lét?


2023. szept. 7. 16:46
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
87%

#4


Ja, épp most olvasok egy könyvet, hogy is csinálták a régi asszonyok. A gyerekek vagy életben maradtak, vagy nem. Egész nap ültek egy székben, ahonnan nem tudtak kijönni. A nagyobbakat munkára hajtották vagy mehettek bárhova, a kutya nem nézett feléjük.

Apám '53-ban született, ő 5 évesen haszonállatot őrzött egyedül. Ma ezt ez tudnád képzelni?

2023. szept. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
100%
Hú, de uncsik ezek a kérdések. Úgy bírják, hogy k*vára nincs választásuk, muszáj bírni, ha olyan a helyzet, kész. Gondolom, te is voltál már olyan szituban életedben, amit kívülről nézve más elviselhetetlenül nehéznek talált, de neked nem volt választásod, valahogy végigcsináltad.
2023. szept. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező,komolyan elgondolkozok mikor napi 5x felteszed ugyanazt a kérdést és mikor megkérdezik az okát,akkor igazából olyan válasz jön,mintha tényleg nem értenéd. Szerintem max tinikorú lehetsz,mert egy felnőttnek ennél több a szövegértése. Kizárt,hogy oviban dolgozz például. Ezt a kérdést is feltetted már kismilliószor. Másnapra elfelejted a válaszokat vagy mi történik?Komolyan kérdezem,mert ez már inkább ijesztő mint vicces.
2023. szept. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
63%

Igenis hiába vállalod be de a totális nem alvást,de cserébe napi programokat 2 év után már nem bírod,aki igen annak egyszerű, jó alvó gyereke van többnyire. Ha enyém olyan lenne hogy létezem este 8-kor hajnal 6-or kele és max 1-er kelne akkor én is vidámabb lennék,így viszont alig várom a bölcsit.

Nem minden 2 éves beszél mondatokban, enyém pl szavakat próbál mondani több kevesebb sikerrel majd ha 2 éve nem alszol szinte semmit te sem élsz csillámpónis hangulatban.

2023. szept. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:

#23

Nem erről van szó egyáltalán, de te honnan veszed, hogy én óvodában dolgozok? :D


Én csak szimplán azt nem értem, hogy itt nap mint nap leírják a világvégét a gyereknevelésről, mintha ooolyan borzasztó lenne, közben meg amúgy mások tökre élvezik, és ez a kettő valahogy rohadtul üti egymást.

Tehát ha valaki azt feltételezi, hogy az anyaság szar meg mittudomén, akkor kizárt dolog lenne, hogy ezt más élvezze.

Remélem, érted mire gondolok.

2023. szept. 7. 21:29
 26/36 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira rossz lenne, senki nem szülne.
2023. szept. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
36%

Nem érdemes velük foglalkozni. Te a pudingot pudingnak látod, ők pedig szarnak...

Akárhogy magyarázod egyszerűen sokan itt nem értenek. Hidd el már próbáltam én is, de nem érdemes. Vagy ennyire "huhu" van ott fent, vagy csak szimplán itt akarják levezetni a feszültséget vagy épp kiadni az igazi énjüket, hiszen ez egy anonim oldal.

2023. szept. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:

#27

Igen, egyébként tudom, hogy sok frusztrált debil van ezen az oldalon.

Mert oké, az más, ha valakinek vannak rossz napjai, időszakai, élményei az anyaságban, DE attól még élvezi, és más az is, ha valaki utálja az egészet, mert...nem látok bele, ő élete, ő dolga.

Viszont most az lett a trendi, hogy ha valaki azt mondja, hogy imádja a gyereknevelést, akkor jönnek a gyerekvállalás ellenesek, hogy jaj biztos hazudik.

2023. szept. 7. 21:50
 29/36 A kérdező kommentje:
Majd én is nagyon szeretnék gyereket a jövőben, csak ezek a hülye ellenvélemények mindig elbizonytalanítanak.
2023. szept. 7. 21:53
 30/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem,sajnos. Leírod,hogy van aki szidja,van aki szereti,majd odaírod,hogy te nem érted. Na erre írtam,hogy biztosan valami gond van,mert ezen mit nem lehet érteni?Ehhez nagyon nagyon sötétnek kell lenni. Én utálom a káposztát,míg te lehet szereted és akkor azt írnám,hogy én nem értem ez hogy lehet,hogy te szereted míg más velem együtt nem és ezt naponta 5x feltenném,mert nem érteném.:D 23# voltam.
2023. szept. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!