Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha annyira fárasztó az anyaság...

Ha annyira fárasztó az anyaság, akkor 2, vagy annál több gyerekkel hogy bírják az anyukák (elsősorban)?

Figyelt kérdés

Mert hogy a gyereknevelés 0-24-es meló, nincs szabadság, akkor is fel kell kelni, ha 40 fokos lázad van, mert ugyanugy főzni kell,el kell látni a gyereket, tanulni kell vele, es sokan mar 1 gyerekkel is teljesen kivannak idegileg.


Tényleg nagyon fárasztó a gyerekes lét?


2023. szept. 7. 16:46
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%
23# vagyok. Hát bocsi kérdező,de nem is gond,ha nem vállalsz. Utána nem értenéd,hogy lehet hogy a más gyereke ezt csinálja,míg a tied nem,hogy lehet hogy a tied hasfájós,a másé nem. Értetlenkednél ugyanígy.
2023. szept. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ma a nevelést illetően is magasabbak az elvárások. 100 éve nem volt divat a válaszkész nevelés. Ez több energiát igényel a szülőtől, kicsi gyereknél elsősorban az anyától.
2023. szept. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
100%
De amúgy ez ilyen, van akinek tetszik van akinek nem. Ezzel nem tudsz mit csinálni.
2023. szept. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:

Hát igen, csak akkor senki ne általánosítson, és ne szóljon bele a másik életébe.

Itt Gyakorin sokan ezt csinálják.

2023. szept. 7. 22:38
 35/36 anonim ***** válasza:
100%
Enyém hasfájós, alig alszik közben is tucatszor felébred,allergiás így kevés félét ehet,utál emberek közé menni. Alig várom hogy dolgozzak,ja és játszani is egyedül szeret,nincs rám szüksége,unalmas így otthon.
2023. szept. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem fárasztóbb 2 gyerekkel (4 éves, 3 honapos) mint mikor eljartam dolgozni. Igaz az én párom is mindent megcsinál, de ha nem így lenne, akkor nem is volna 2 gyerekunk. Nem tudom azok az anyukák, hogy bírják akik mindent egyedül csinálnak, és még a párjukat is ki szolgálják aki egy percre sem segítene be..
2023. szept. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!