Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Régi szülő az újnak?

Régi szülő az újnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Gondoltam nyitok egy kérdést ilyen témában. Remélem nagyon sokan fognak írni😄

Tapasztalt anyukák? Ti mit tanácsolnatok az újdonsült anyukáknak? Lehet bármi. De tényleg bármi. (kivéve a ne szülj gyereket 🤣) Gondolok itt ilyenre pl :

Ne ringatva altasd mert másképp sosem szokik le róla

Vagy ne vedd fel minden egyes kis nyosszenesre

Vagy ha nem megy a szoptatás ne eroltesd ugyanúgy jó anya vagy.

Ilyenekre gondoltam és hasonlókra.

Bármi jöhet tényleg, hagyjatok itt jó sok kommentet az utókornak. 😄


márc. 24. 13:24
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Van egy ugyanilyen thread kb. két nappal ezelőttről:D
márc. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
márc. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

“Vagy ne vedd fel minden egyes kis nyosszenesre“


Igen, van…ez egy nagy baromság.

márc. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Ne írj ki olyan kérdést ami csak viszályt szül, csak mert nincs életed😉
márc. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne ringatva altasd mert másképp sosem szokik le róla


De, leszokik...

márc. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Az egyetlen igaz állítás ezzel kapcsolatban hogy nincs egyetemesen bevált recept, minden baba és anyuka más, ki kell tapasztalni, hogy nektek mi a jó.

Minden egyéb vagy igaz vagy nem.

márc. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Konyorogve kerlek, vedd fel a kisbabad ha sir. Ringasd, ha arra van igenye, hordozd, ha csak ugy nyugszik meg.

Legyel valaszkesz, ezzel teszed a legjobbat neki.


Felesleges azon aggodni, hogy mire szokik ra vagy nem szokik ra. Pl en sose altatattam ringatva, mert nem igenyelte. Aztan 8 honapos koraban egyik naprol a masikra csak ringatva volt hajlando elaludni, de kb 2 honap alatt lecsengett ez is nala, mara mar tok mashogy alszik. Ilyen ez, minden valtozik, egy csomo dolog rohadtul nem szoktatas kerdese :D

márc. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én azt, hogy szarj le mindent és mindenkit és szeresd azt a gyereket, csak ez számítson! Igen, nagyon nehéz, igen, mindenki okosabb lesz, de lègy ott neki mindig, fogd, öleld, mert rád van szüksége, semmi másra!
márc. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én azt,hogy hallgass az osztoneidre,és ha sokat okoskodnak körülötted(fognak) akkor azt nagyon gyorsan engedd el.Ahogy megszulsz elindul a lavina ,szoptatsz?ha igen van elég tejed?ha nem miért nem?biztos feladtad...Ne vedd fel minden nyikkanasra,ne etesd éjjel😂🤣3 hónaposan már adjál neki töltött káposztat,mi is kaptunk mi bajod lesz .Egy évesen szigorúan jarasd ha nem indul meg magától😂🤔Nem beszél még és mar15 hónapos?bezzeg anyuciknak már szavalta a himnuszt.....😂Na ezeket a nőket kerüld el,én sokáig nem tettem .
márc. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!