Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy mindent és...

Miért van az, hogy mindent és mindenkit unok, magamat is és semmi nem hoz lázba?

Figyelt kérdés
kismama vagyok 5 éve, itthon egyedül, de már néha zuhanyozni sincs kedvem elmenni, mert úgyse megyek sehova, ahova meg mehetnék(akkor fürödnék, meg amúgy is fürdök) az se igazán dob fel? nincsen körülöttem senki, játszón se meg seholsem
2012. jún. 12. 14:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
talán ezért...ha nem lennél ilyen unott, akkor lennének barátaid. Egy picit rázd fel magad. -menjetek hétvégén kirándulni, kösd le magad, hobizz, olvass, tanulj. Nem hiszem, hogy nincsenek terveid, álmaid, amiket megvalósíthatnál..
2012. jún. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Hol laksz?
2012. jún. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

én még csak 2 éve vagyok itthon, de én is érzem ezt magamon, ha nem találkozom emberekkel. 5 év alatt tuti bediliznék...

Muszáj lenne kimozdulnod, akár gyerekekkel, de inkább nélkülük, ha tudod kire hagyni.

Nem ér inger az a bajod.

Vekerdy gyermekpszichológust ismered? Azt írta, hogy a gyerek csontig rágja az anyja idegeit, kiszívja minden energáját, testileg, lelkileg,akármennyire is szereted. és ez nagyon igaz.

KELL A KIKAPCSOLÓDÁS!!!

Tök jó, hogy ezt észrevetted magadon, mert ez amolyan depresszió-féleség...de így tudsz ellene tenni.

A játszón hogyhogy nincs senki??? Keress egy hasonló korú gyerekes bnőt, akivel szenvedhettek együtt, vagy rábízhatod a kicsidet majd idővel, vagy elmehettek együtt vhova.

ha nincs, akkor menj egyedül, vagy bármi, csak mozdulj ki!!!

2012. jún. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

nem azért nincsenek barátaim, mert unott vagyok, azért vagyok unott, mert nincsenek barátaim + rájöttem, hogy akik voltak, nem is voltak barátok....


a játszón: hát....ott néha beszélgetünk, de ezen túlmenően valahogy nemigazán...közös programok..ráadásul jön a nyár, lemennek egész nyárra a Balatonra


járkálok, sétálok egyedül, de unalmas az utcákat róni egyedül :(

2012. jún. 12. 14:27
 5/22 A kérdező kommentje:
ha beszélgetek valakivel nem az a benyomása, hogy unott vagyok, ezt én érzem belülről, mert tudom,hogy milyen voltam, illetve, hogy milyen lennék szívesen
2012. jún. 12. 14:31
 6/22 anonim ***** válasza:
Ha 5 évé vagy otthon, biztosan van legalább egy ovis korú gyereked. Nem szoktál beszélgetni az ovistársak szüleivel? Játszótéren sem futsz össze senkivel? Ha esetleg viszed a gyerekeket valamilyen foglalkozásra, ott is lehet ismerkedni. De ha sehova nem jársz el, lagalább 1-2 szomszéd csak adódik, akivel beszélgethetsz. Én is 5 éve vagyok itthon, de az oviban a szülőkkel, a foglálakozásokon más szülőkkel rengeteget szoktam beszélni és néha még a játszótéren is, ha összefutok ismerőssel. A minimum, hogy ha reggel viszem a gyerekeket az oviba (ha máshova nem is megyek), kisminkelem magam, már csak magam miatt is. Próbáld ki, hátha az feldob és akkor szívesebben mész bármerre sétálni napközben...
2012. jún. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Fenttartom- Azért nincsenek barátaid, mert unott vagy. Mikor megszületett a babám, egy barátnőm sem volt (anyuka, a régiek nem szültek). szóval egyedül róttam az utcákat és a játszótereket. De az emberen látszik, hogy van benne élet, szóval jöttek folyamatosan hozzám beszélgetni. Ebből mára 1év elteltével jó kis banda lett. Nem elég az, hogy arról beszélgettek, hogy hány éves a gyerek, mi a neve, hány kiló, hanem beszélgessetek magatokról. De ha nincs magadról mondanivalód, úgy nehéz lesz. Ezért kellene, hogy felrázd magad. Sokkal jobb érdekes emberrel barátkozni
2012. jún. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
merre élsz?
2012. jún. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Szerintem nem unott vagy, hanem a bezártság megtette a hatását és kezdesz depresszióba esni. Próbálj kimozdulni, ismerkedni, legyél kedves, ha van egy nő, aki igazán szimpatikus, hívd át a gyerekével játszani, beszélgetni, teázni.
2012. jún. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Bp.

Régebben nekem is voltak a játszóról anyukák, de már mindegyikük visszament dolgozni vagy elköltöztek.

Az óviban meg úgy látom,hogy összeszokott szülők vannak és nem tudtam "elérni", hogy velem is beszélgessenek, pedig megyek az összes programra és teljesen normális vagyok, sokszor kezdeményezek én beszélgetést, de nem bunkón vagy csak magamról beszélve stb.

2012. jún. 12. 14:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!