Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy mindent és...

Miért van az, hogy mindent és mindenkit unok, magamat is és semmi nem hoz lázba?

Figyelt kérdés
kismama vagyok 5 éve, itthon egyedül, de már néha zuhanyozni sincs kedvem elmenni, mert úgyse megyek sehova, ahova meg mehetnék(akkor fürödnék, meg amúgy is fürdök) az se igazán dob fel? nincsen körülöttem senki, játszón se meg seholsem
2012. jún. 12. 14:13
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
A régi anyukákkal se nagyon arról beszélgettem, hogy kinek mit eszik a gyereke ( ez is szóba került,de csak pár percre).
2012. jún. 12. 14:56
 12/22 A kérdező kommentje:

Budapesten. Voltam foglalkozásokon is,de olyan volt, hogy amikor vége lett, már rohantak is.


Néha már én érzem magam kényelmetlenül, ha valakivel beszélgetést kezdeményezek.Pedig régebbről volt ilyen utcai ismeretségből társaságom, csak elment a lány dolgozni és azóta nem túl sűrűn beszélünk.

2012. jún. 12. 14:59
 13/22 A kérdező kommentje:
Egy redvás, retkes házban lakunk, nem merek idehívni senkit. :( már ott tartok, hogy magam kifestek, de nem engedi a társasház, jó nekik ez így is...gondoltam, kifizetem egyedül, de hallani se akarnak róla
2012. jún. 12. 15:01
 14/22 anonim ***** válasza:
Miért nem mész dolgozni???Picivel vagy otthon?
2012. jún. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Nem járhatnál el tanulni? Esti nyelvtanfolyam esetleg? Rengeteg suli indít nyári tanfolyamokat. Hasznos, emberek között vagy, kötelező beszélgetni, heti rendszerességgel (néha heti több délután -este is vannak órák), hasznosan is töltöd az időt. stb. stb.
2012. jún. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Járok suliba, sajnos én fizetem a tandíjat ( vagyis örülök, hogy tudom fizetni), de sok az idős és a vidéki és nem alakult úgy, hogy valakivel közelebb kerüljek.


Igen, van egy kisebb gyerkőc is az óvis mellett.

2012. jún. 12. 15:29
 17/22 anonim ***** válasza:
Ha a lakásod rendben van, senkit se fog érdekelni a lépcsőház. Mindenki tudja, hogy társasházban a közösség dönt, és nem egyedül téged minősít az, ahogy kinéz, hanem leginkább a régi bútorokat (=a nyugdíjasokat), akik nem szavazzák meg, mert nem akarnak rá költeni.
2012. jún. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Gondolod? Én meg itt feszengek miatta. :(
2012. jún. 12. 15:32
 19/22 A kérdező kommentje:
A sajnos tandíjat azért írtam, mert a régi szép időkben a kismamák még ktgtérítés fizetése nélkül tanulhattak, de pont lecsúsztam. :)
2012. jún. 12. 15:38
 20/22 anonim ***** válasza:
Ha a saját lakásod tiszta és rendes,senkit nem fog érdekelni hogy maga a társasház milyen.Nyílván nem felelhetsz te egyedül egy x lakásos nagy társasért.
2012. jún. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!