Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Voltatok, vagy ezután mentek...

Voltatok, vagy ezután mentek még valahová nyaralni kisbabával vagy kisgyerekkel?

Figyelt kérdés
Merre voltatok, vagy merre mentek? Mennyi időre? Aki már volt, milyen volt gyerkőccel, és a kicsi élvezte? Mennyi idős?
2012. aug. 9. 11:49
 1/6 anonim ***** válasza:
10 hónapos, hétfőn megyünk 1 hétre Zalakarosra. Már nagyon várjuk :-)))
2012. aug. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
8 hónapos és lassan 4 éves fiainkkal voltunk a Balatonon. Olyan programokat csináltunk amit egy 4 éves élvez (vasútmodell kiállítás, állatkert, hajókázás, kisebb kirándulás), a kicsi pedig jól elvolt, nézelődött a babakocsiból. Nem szállodában voltunk, hanem egy ismerős nyaralójában. A kicsinek vittük a járókáját, egy matraccal, így abban aludt, nem volt neki annyira idegen, az első alvásnál még nehezen aludt el az új helyen, de megszokta hamar. Autóval mentünk erre-arra, mindketten szeretik. Ha kiszálltunk, akkor többnyire a férjem volt a naggyal, én toltam a kicsit, ha a nagy kérte, akkor fordítva volt. Egyszer mentünk be a Balatonba, mert többnyire nem volt olyan nagy meleg, de csak a nagyfiam a férjemmel, a kicsi maradt a parton Apával, utána cseréltünk.
2012. aug. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az utolsó mondat félresikeredett. Szóval Apával fürdött a nagyobb gyerkőc a Balcsiban, én a kicsivel a parton, utána cseréltünk.
2012. aug. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2hónapos lesz 11.én a lányunk és hétfön megyünk Balatonkenesére pénteken meg haza
2012. aug. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Külföldön élünk, júliusban Magyarországon voltunk 2 hetet, többnyire Budapesten, de azért pár napra a Balatonhoz is lementünk.


Ezután még 1 hétre lementünk Horvátországba, és onnan jöttünk haza.


2, 5 és 7 éves gyerekekkel voltunk, mindenki élvezte, szuper időnk is volt. :)

2012. aug. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Zalakaroson voltunk a múlt héten 5 napot 2 gyerekkel, 5,5 és 2,5 éves fiúk.

Jaj, nagyon élveztük, eszméletlen jó az a hely! Egy 4 csillagos szállodában voltunk, ahol 6 medence volt, így egész nap pancsoltunk és csak az utolsó nap mentünk át a fürdőbe, ami hihetetlenül jó!

Úgyhogy mi törzsvendégek leszünk ott, az tuti! Csak kár, hogy 230 km-re van tőlünk :(

2012. aug. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!