Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha elhal magától a magzat,...

Ha elhal magától a magzat, akkor abortuszra küldenek?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam ha elhal a magzat valami okból,elküldenek abortuszra.Hanyadik hétig tehetik meg? Nagyon fáj? Lelkileg hogy lehet feldolgozni,hogy a babát akit vártunk el kell vetetnünk mert elhalt? Tapasztalatok?
2013. márc. 10. 17:15
 1/2 anonim ***** válasza:

akárhányadik hétig végülis. Nekem 7 hetesen volt szívhang 9 hetesen már nem és nem is nőtt, így mennem kellett "kaparásra" ahogy hívták mert magától nem ment el a baba, van akinél vérzéssel maradéktalanul távozik és akkor esetleg nem muszáj beavatkozás de többségében nem megy el vagy nem maradéktalanul. Szerencsére utána született 3 egészséges babám.

Nagyon nagyon rosszul viseltem azt mondhatom főleg mert a terhespatológián olyanokkal voltam egy kórteremben akik élő babájukat jöttek elvetetni és vidáman jöttek mentek beszélgettek, ez volt a legrosszabb rész.

2013. márc. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bizonyos magzati kor után már nem abortuszra kell menni, hanem meg kell szülni a halott babát. Feldolgozni nem is lehet szerintem, inkább csak elfogadni a dolgot, beletörődni. Nekem spontán vetélésem volt, épp elég volt ebbe beletörődni, nem is tudom mit csinálnék, ha egyszer ilyen helyzetbe kerülnék.
2013. márc. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!