Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lesz e valaha normális gyerek...

Lesz e valaha normális gyerek a kislányomból?

Figyelt kérdés
Kislányom corpus callosum hiánnyal született.Most 3 és fél éves.Hordtam már sok helyre.Fejlödés neurolgusnál Dr Beke Annánál.Voltam már vele szakértöi bizottságnál is akik kihelyztek a lányom mellé egy fejlesztö tanárt korai fejlesztésre.De sajnos eddig nem sok minndennel haladtunk söt hiába akarom beszélni tanitani egyszerüen csak kopogtat valamilyen tárgyal az ágy szélén.Most már az is gnd hogy aki eddig foglalkozott a lányommal azt jelezte hogy mivel felfordulás van náluk a fejlesztések miatt egenlöre nem tudja fejleszteni mert a korai fejlesztéseket átadták máshova de nem tudjuk hova.30-án megint viszem a lányomat pestre a baross utcáb pszihologiai vizsgálatra lehet hogy ott többet tudnak majd mondani?
2013. szept. 16. 14:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Pontosan mi ez a betegség? Latin névből nem sokan tudjuk... Hogy érted, hogy felfordulás?
2013. szept. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az a híd a két agy között ugye? Azt olvastam aki 6 éves kora előtt kezd el zongorázni annak 10%-al nagyobb lesz a hídja
2013. szept. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen z ahid a két agyfélteke közt azt hivják Corpus callosumnak ami hiányzik a lányomnál.És emaitt lemaradásai vannak elég sokmindenben beszédbe is járása se az igazi még a kezeit sem arra használja amire kéne pl nem játékokkal játszik hanem kopogtat
2013. szept. 16. 16:51
 4/6 anonim ***** válasza:
Ő ilyen mindenkinek megvan a helye a világban és csak egy van belőle a világmindenségben
2013. szept. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
na jó de hogy kezeljem öt.nekem ö az ewlsö gyerekem és senki nem tud tanácsot adni hogyan álljak hozzá van olyan itt aki tud tanácsot adni akinek hasonló problémája van a gyerekének mint nekem?
2013. szept. 16. 21:50
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi újság veletek kérdező?
2015. márc. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!