Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tini mamik, fiatal anyukák...

Tini mamik, fiatal anyukák veletek is így van?

Figyelt kérdés
Titeket is "megköveztek", lenéztek, hogy fiatalon szültök/szültetek? Nem tudom miért nem fogadja el a társadalom a fiatalabb anyukákat, persze itt nem a 14-15 éves rétegre gondolok. 18 évesen szültem és a bánásmód terhesgondozás alatt és szülés után is említésre sem méltó.Nem szeretnék magyarázkodni, nem vagyok tiniribi, együtt vagyunk a párommal, kislányunk minden megkap, önállóak vagyunk,külön élünk, mégis ferde szemmel néznek rám és a sorstársaimra.Miért van ez így? Soha nem lesz elfogadott?

2013. okt. 14. 18:22
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
43%
Tudom,hogy nehéz gyermeket nevelni.Én is anya vagyok,van egy pici lányom.De hidd el,a tudás amit az évek alatt megszereztem,most sokat segít.
2013. okt. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
43%
ja, mert aki csak 18 éves koráig tanul, az biztos rettentő buta! pffff! sok diplomás meg egy nagy paraszt, akinek nem inge....
2013. okt. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
36%

Nem a felnevelésről van szó.Gyereket nevelni mindenki tud.

A lényeg,hogy hogyan...

De mindegy,gyerek vagy még,fiatal.Pár év és rájössz a dolgokra.Majd az élet engem igazol.

2013. okt. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
61%
Teljesen felesleges azzal jönni, hogy 20 évvel ezelőtt mi volt. Akkoriban sokkal érettebbek voltak a fiatalok, nagyobb felelősségérzettel, stb. Ma 1-2 kivételtől eltekintve nem az a fiatalok vágya, hogy 18-20 éves korukban szülők legyenek, mindazzal ami ezzel jár. Kimaradnak így nagyon sok dologból, és ez bizony külső szemmel nézve sokszor érthetetlen. Ettől függetlenül biztos vannak kivételek, akik jól tudják az egész gyereknevelést csinálni ilyen fiatalon is, de biztos, hogy nem ez az átlag. És igen: a legtöbb kívülálló számára érthetetlen, hogy miből élnek meg ezek a fiatalok, hol laknak, stb.
2013. okt. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 A kérdező kommentje:

En megertem azt is, hogy miert veszik egy kalap ala a tinimamikat, de szerintem nem

szabadna rogton megpecsetelni mindegyiket. Azt sem ertem miert baj, ha tamogatnak a szuleim? Nem kertem toluk soha penzt, mindent mi vettunk meg, az orokolt lakasba meg hulyeseg lett volna azert nem bekoltozni, mert akkor "mindent a seggunk ala tolnak."

2013. okt. 14. 19:11
 16/52 anonim ***** válasza:
69%

Én is fiatalon szültem, és teljesen igazuk van a "beszólogatóknak". Nekem is tök természetes volt, hogy a párom meg a szüleim tartanak el minket én meg élvezem a babázást. De nem az.

Sok lányt megismertem hasonló helyzetben, nagy részüknek tönkrement a kapcsolata, a szüleik előbb-utóbb megunták hogy felnőtt létére eltartatja magát a gyerekével (gyerekeivel) együtt.

2013. okt. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
68%
Nem is kell abortuszra menni kérdező hanem meg kell előzni megfelelő védekezéssel. Tudom itt naponta 100 véletlen baba van, de azok nagy részében is csak túl hülyék voltak a védekezéshez.
2013. okt. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
63%
Oké, hogy nem kérted a támogatást,de nem hagyhatnak éhezni. A lakást sem hiszem, hogy ti hanem a szülök örökölték.
2013. okt. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
65%

Ne foglalkozz az irigykedő emberekkel...az összes aki most beszól Rád, ugyanigy a saját gyereke alá tenne mindent csak nem teheti

Örülj annak, hogy van egy egészséges babád és egy szerető családod

2013. okt. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
34%
Mégis mi a fenét irigyelnénk? Komolyan mindig ez a válasz. Hisz a kérdezőnek semmije sincs.
2013. okt. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!