Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ez másnak is bántó lenne,...

Ez másnak is bántó lenne, vagy csak én érzem rosszul magamat?

Figyelt kérdés

Hivatalosak vagyunk egy esküvőre a barátainkhoz. Meg is beszéltük, hogy megyünk. A barátnőm (ő a menyasszony) kijelentette, hogy ugye a gyerekeinket nem akarjuk vinni.. mert csak unják magukat, meg rendetlenkednek stb. Ő volt már ilyen esküvőn és még enni sem tudtak a gyerektől..


Megmondom őszintén, egyáltalán nem terveztem vinni őket, de ez a kijelentés ebben a formában nagyon szíven ütött... Tudom, hogy az ő esküvőjük, de egy gyerek nem vállfa, akit csak úgy felrakunk a fogasra, ha útban van.. A felügyeletüket sem egyszerű megszervezni.


Úgy érzem, hogy nem tudja elfogadni, hogy gyerekeink vannak, azóta kevesebbet is találkozunk. Szinte csak akkor találkozunk, ha nincsenek velünk a gyerekek. Ha visszük őket, vagy otthon vannak, akkor érzem a lelombozódást..


2015. jún. 11. 14:04
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
27%
Nekem is rosszul esett volna... lehet hogy tulerzekeny vagyok, de ha a gyerekemrol van szo, mar az is rosszul esik neha, ha pl. hosszas beszelgetes kozben nem erdeklodnek felőle... Szoval ha nekem ilyet mondana valaki szerintem el se mennék az esküvőjére...
2015. nov. 26. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!