Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Volt akinek nagyon korán, fél...

Volt akinek nagyon korán, fél éves kora körül lett bölcsis a gyerek? Elmondaná milyen volt a bölcsibe szoktatás?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 27. 14:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Én 10 honaposrol tudo,k mert az én gyermekem is kiscsoportos es vele szoktattunk. Ő a egyetlen, aki egésznap sìr. Most 14 honapos, már nen sìr egésznap. Most tanult meg járni.

A gondozok hol felvették hol nem, közben én, mint más anyuka kapásbol letudtam kötni egy színes labdával, még meg is lepődtek hogyhogy elvan siras nelkül...abszolut nem foglalkoznak annyit vele mint kellene.

2016. ápr. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*mármint a 10 honapos az egyetlen aki egesz nap sirt kb 4 honapon át.
2016. ápr. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
19%

Kulfoldon lakom, itt csak 9 honap a gyes, de az is olyan keves, hogy sokan mar joval hamarabb beadjak a gyereket.

Semmi gond nincs veluk. Otthon divat a 3 ev gyes.

2016. ápr. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
31%

8 honapos volt a lanyom mikor visszamentem, igy maradt meg a pozícióm es az évi premiumom is. Viszonylag ugyes volt a kislányom, tipegett mar. Csaladi napközis választottunk, olyat amibe kis csoport volt, kb hasonlo korú gyerekekkel. 2 napom volt beszoktatni, mivel soká találtuk meg a megfelelő helyet, ami vegul döntő tényező lett, hogy elso nap bent voltunk a gyerekkel, es o ösztönösen a tulajhoz kötődött, aki egyebkent óvónő. Volt köztük egy kezdődő szimpátia masodik nap mar nem jott oda hozzam, ment a gyerekek utan...

3.nap mar nem mentem vele de délben elhoztam 4. Naptól kezdve ott aludt.


Jelenleg 3 eves, szeptembertől ovi.


8 gyerek van a csanaba egyutt mennek oviba, szuper közösség.


A kislányom nyílt, barátkozós es nagyon szereti a potmamamajat.


A mi kapcsolatunk is kiváló.

2 hetes a kistesoja ugyanígy fogjuk csinalni, nekunk nagyon könnyen ment onnantól, hogy a helyet megtaláltuk..

2016. ápr. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Amikor a lányom bölcsődébe került, azt hiszem 7 hónapos volt a legfiatalabb csoporttársa. Sok egy év alatti volt. Szétosztották, az idősebb gondozó kapta a kisebbeket, a fiatal a nagyobbakat.

Sokat voltak ölben, illetve őket reggel is altatták (több alvásidőt biztosítottak, mint az idősebb gyerekeknek).


Egyetlen sírós kislány volt, de ő idősebb volt és eléggé kusza családi háttérrel. Nem a kora miatt sírt sokat.

2016. ápr. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fiam 16 hónaposan kezdte,Ő imádta az első perctől,viszont volt mellettük egy csoport ahova a nagyon picik jártak 10-12 hónap körüliek,sajna állandóan azt hallottuk minden reggel,hogy a legkisebbek sírnak,mondták is a gondozók, hogy akár órákig,kb 3-4hónapon keresztül így volt minden reggel.
2016. ápr. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!