Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mernétek babát vállalni?

Mernétek babát vállalni?

Figyelt kérdés
26 vagyok párom 28.Fél ève vagyunk együtt.Én szedek nyugtatót.De úgy érzem ha teherbeesnèk lenne annyi akaraterőm hogy megpróbálnám a gyógyszert elhagyni.A magzatnak lenne baja h.úgy esek teherbe h.gyógyszert szedek.Megszakitással szoktunk együtt lenni.Van itt ilyen aki Fromtint szedett és terhes lett?Mi lett letudta tenni a gyógyszert?Babájának az egészsègére milyen hatással volt.?Tudom először elkène dobnom a gyógyszert és úgy vállalni de ha mégis addig esek teherbe mèg szedem?
2016. okt. 19. 23:30
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
100%
A fél éve veled lévő "szerelmed" először ne gyereket akarjon csinálni neked (húzzon gumit vagy szedj gyógyszert) hanem segítsen megoldani a lelki gondjaidat, hogy ne kelljen nyugtatót szedni. Utána talán mernék neki gyereket szülni. Ha ebben melletted lesz és átsegít rajta, akkor szóba kerülhet a dolog. Ő egyébként mit szól hozzá? Tudja, hogy te ennyire szeretnél már gyereket mindezek ellenére?
2016. okt. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 A kérdező kommentje:
Persze mindent megbeszélünk.
2016. okt. 20. 09:35
 23/49 A kérdező kommentje:
Itt akik szültetek azok a terhességük alatt nem szedtek soha gyógyszert?Egészségesen próbáltatok élni?Cigeretta?Alkohol?Bármi amivel a babátok egészségével rizikoztatok?Azt se hiszem hogy az èn kèrdèsemből az jön le hogy nekem mindegy hogy hogy ès kitől de csak szülhessek.Hát ez korántsem így van.Szépen tisztességesen akarom felnevelni a gyermekem mindent megadni neki.
2016. okt. 20. 09:41
 24/49 anonim ***** válasza:
Igen, kérlek. Nem szedtem semmit, nem éltem semmilyen káros szerrel és nem csak a terhesség idején, hanem a tervezés időszakában sem. Utána a szoptatás alatt is odafigyeltem, pluszban diétáztam is, hogy a hasfájösságán segítsek.
2016. okt. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
* ja és ez ALAP, nem extra. Akinek fontos a gyereke, az odafigyel.
2016. okt. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:

"nem szedtek soha gyógyszert?cigi alkohol?"


Bizony, hogy nem! Mindent kap a magzat is - és ha ártalmas egy életen át cipeli teherként az ember!


A legnehezebb jóvá tenni a magzati ártalmakat, és sohasem tökéletes!!


A legártalmasabbak az idegrendszerre ható gyógyszarok, drogok -


könyörgöm ne kockáztass!

Hagyd el előbb, tisztuljon ki a szervezeted és utána - és csak kizárólag azt szedd amit a doktor ír fel, ha felír - ezek vitaminok


de ha akkora a boldogság, hogy gyereket is akartok - nem is kell az a rohadt gyógyszer!!!

2016. okt. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
38%

Én vagyok aki írtam, hogy kellett!!! szednem Xanaxot! Szóval megint jöhetnek a lepontozók, úgy,hogy fogalmunk sincs miért kellett szednem. Mondjuk,hogy ne legyen koraszülés? Gondolom ez senkinél sem merült fel!

Ahogy írtam, nem végig,de kellett. Pont,hogy a babám védelmében. Hogy ne szülessen meg, mondjuk 25. hétre.

Kedves Kérdező! Ennek ellenére nem ittam, nem dohányoztam. De ettem sajtokat, vettem levegőt, nem ettem bioételeket, sőt igazából ugyanúgy éltem az életem,mint előtte. Sőt, az első 15 hétben még sportoltam is. Hú! Máglyára velem!


Ennek ellenére úgy gondolom, ha nem vagy stabil, akkor még ne vállalj babát.

2016. okt. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
100%

En sem ittam, cigiztem, drogoztam, nyugtatoztam stb. Harom gyerekem van

Te nem fogod fel a sulyat az allapotodnak.

2016. okt. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
18%

Valóban mennyi tökéletes anya van itt...

Ezen mindig jót mosolygok! :)

2016. okt. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
Igen,kedves utolsó! És a kérdező személyében nemsokára lesz mégegy "tökéletes" és hozzátenném felelős gondolkodású anya...humor OFF
2016. okt. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!