Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mernétek babát vállalni?

Mernétek babát vállalni?

Figyelt kérdés
26 vagyok párom 28.Fél ève vagyunk együtt.Én szedek nyugtatót.De úgy érzem ha teherbeesnèk lenne annyi akaraterőm hogy megpróbálnám a gyógyszert elhagyni.A magzatnak lenne baja h.úgy esek teherbe h.gyógyszert szedek.Megszakitással szoktunk együtt lenni.Van itt ilyen aki Fromtint szedett és terhes lett?Mi lett letudta tenni a gyógyszert?Babájának az egészsègére milyen hatással volt.?Tudom először elkène dobnom a gyógyszert és úgy vállalni de ha mégis addig esek teherbe mèg szedem?
2016. okt. 19. 23:30
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
100%
Válts pszichológust. Egy gyereket NEM használunk terápiás jelleggel.....!!! Egek...adja vissza vagy égesse el a diplomáját, aki ilyet javasol.
2016. okt. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
56%
Ha az a tokeletesseg fokmeroje, hogy nem nyugtatoztam SOHA magam, terhesen, szoptatas alatt plane, akkor igen, tokeletes vagyok. Csoppet irigyseget erzek nemely kommentben.
2016. okt. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
100%

Egyebkent kerdezo, fogalmam sincs miert vagy felhaborodva. Ez egy ilyen oldal. Anonim, senki sem ismer, az alapjan itel meg mindenki, amit es ahogy irsz.

Nekem ebben az egeszben az a lenyeg, hogy bar nem tudod artanal-e a meg meg nem szuletett gyerekednek a gyogyszerekkel, ezt magasrol lesz.rva te nem vedekezel. Es ez felelotlenseg.

2016. okt. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 A kérdező kommentje:
Nem vagyok felháborodva,nem jól látod irigység sincs.Nem arra gondolok hogy azzal vagy tökèletes h.nem gyógyszerezel.Hanem hogy a gyermeknevelésbe is maximálisan telhesítes.
2016. okt. 20. 21:39
 45/49 anonim ***** válasza:

[link]

A kapcsolatotok rövidsége miatt nem mernék még vállalni, de ezt az oldalt olvasd el, hogy ne stresszelj azon is mi lenne ha becsúszna.

2016. okt. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
24%

37-es! Úhhh, veled tényleg vannak gondok azért.

Hol írtam,hogy "gyógyszeren" éltem? Meg,hogy csak így tudtam elviselni a világot? Te vagy nem tudsz olvasni, vagy szimplán idióta vagy.:)

De köszönöm! Van két egészséges gyermekem, egy jó férjem, és igen, bár rossz alvó vagyok, és ahhoz néha veszek be és vettem is be régebben gyógyszert, nem érzem magam mentális betegnek. Szerencsére, már édesanyám elvesztéséből is talpraálltam.

És tudod, az egy dolog,hogy azt sokan tudják,hogy mit nem szabad a terhesség alatt, de azt nem, hogy utána nem tudják,hogy hogy kell a gyerekből ilyen nem érzéketlen, ismeretlenül okoskodó felnőttet nevelni,mint Te! Nyilván fantasztikus anya van, aki majd nevel egy rosszindulatú gyereket! Aha, neked tényleg sokkal jobb! :)

2016. okt. 21. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
Azt ugye tudod hogy a frontint szakorvos nelkeul le sem teheted? Es folyamatos kontroll szükséges a terhesseged alatt.
2016. okt. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
Miért kell féléves kapcsolatba gyereket vállalni? Mi lenne ha előbb megismernéd rendesen a "szerelmedet"?
2016. okt. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:

Remélem, nem akar érkezni hozzátok egy kis élet, és azt is remélem hogy észnél leszel vagy észbe kapsz hogy nem helyes, amit csinálni akarsz. Fél év az fél év, van, akinek 5-6 évbe telik, míg kiismeri a párját, nézz utána, hány válás van. Rontja a helyzetedet, hogy frontin függő vagy. Nem működik az eldobom a gyógyszert dolog, mert le kell jönnöd róla fokozatosan.

26 évesen már elég érettnek kellene lenni ahhoz hogy lásd, nem megy a terhességgel együtt. Igen, más is szedte a terhessége alatt, vagy dohányzik stb. De mi van, ha nem te leszel a szerencsés, és nem lesz egészséges?

2016. okt. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!