Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért van az hogy ebben a...

Miért van az hogy ebben a kategoriában ha valaki feltesz egy kérdést rögtön mindenki támadja a másikat? Miért nem lehet csak a kérdésre válaszolni?

Figyelt kérdés
2016. nov. 15. 09:22
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
8%
Sziven utottek az illemtanos kerdesedre erkezett valaszok?
2016. nov. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
83%
Na,ez jó kérdés.Erre már én is sokszor gondoltam,csak nem írtam ki.Én emiatt már egyre kevesebbet vagyok fent ezen az oldalon.Pedig érdekel,mert kismama vagyok,de kezd nagyon rossz lenni már ez az oldal.
2016. nov. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
31%
Mert ebben a kategóriában 99%-ban nők válaszolnak, és a nők ilyenek.
2016. nov. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Igen, én sem teszek már fel kérdéseket, pont ezért. Bármelyik kérdést olvasom, mindig jönnek az okosok az észt osztani.
2016. nov. 15. 09:30
 5/24 anonim ***** válasza:
83%

A többi kategóriában is ez van, nemcsak itt.

Az oka az, hogy mindenki úgy gondolja, ő mindent jól tud, aki másként gondolja az csak hülye lehet, hiszen ő maga nem lehet hülye.

Ez a hozzáállás azonban nagyon káros a társadalomra és az egész emberiségre nézve is. De a legtöbb ember nem gondolkodik a saját életén túl. Az a lényeg, hogy neki jó legyen, a többi nem érdekli.

2016. nov. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
94%

Még ha igazuk van, de teljesen elavult, egészségtelen tanácsokat osztanak úgy, hogy jól leoltják a másikat.

Egy együtt alvós kérdésnél is egymásnak estek, ott még mondjuk igaza van valamiben mindkét félnek, de pl. az 1 hósan adjunk pacalt... és habzik a szája, hogy már 3 éves a gyereke, sört is kapott mégis egészséges...

Majd meglátja 30 évesen mi lesz vele, bár ha a nagymama is sörrel tömte az anyukát, nem biztos, hogy megéli...


Néha teszek fel kérdést, de ha már más anyák véleményére vagyok kíváncsi, inkább a facebook témába vágó közösségeiben kérdezek.

Itt az arctalanság mögött könnyű janivá válni, bár facebookon is vannak olyanok, akik jól odaszólnak.. aztán közelebbről megnézve profilképen gyerek egyik kézben, cigi a másikban :/

2016. nov. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
64%
Egy hónaposan pacalt?? Nemá! Nem olvastam szerencsére, de ez így sokk.
2016. nov. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
87%

azért vnnak kimondottan provokatív kérdések, vagy szmélyek

van aki azt akarja megmagyarázni, hogy a gyerek csak zsarolva jó, más 3 hónaposan kínozza a hozzátáplálással, meg aki süteménnyel tömi a 10 hónapost, ezekre mégis mit várnak az anyák? csoda hogy nincs a nyakukon a gyámügy.

2016. nov. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudom,de elég idegesítő...itt minden "okos" anyuka tökéletes,mindent tud, és a másik mindent rosszul csinál. De sokszor a kérdezők is letámadnak,megkérdezik a véleményed,megírod normálisan,majd megkapod,hogy hülye vagy. Ezeket nem értem,minek kérdez,ha csak az a válasz kell neki,amit ő gondol...
2016. nov. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
83%
Bocs, de a kérdések 80%-a annyira nagy marhaság, hogy nem lehet nem trollkodni.
2016. nov. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!