Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem akarok szülni. Miért...

Nem akarok szülni. Miért mondják, hogy hülye vagyok? Velem van a baj?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem akarok szülni. Magamon ezt taszítónak tartom. Az élet legnagyobb csodájának tartom, meg minden, de magamnak ezt soha, de soha nem vállalnám.

Az ismerőseim azt mondják, hogy hülye vagyok, mert más nő, akinek nem lehet gyereke, az örülne. Én meg úgy vagyok vele, hogy ha lenne rá lehetőség, szívesen eladományoznám a saját méhem az ilyen nőknek.

Nem arról van szó, hogy gyereket ne akarnék, mert az örökbefogadás meg kifejezetten érdekel.

A körülöttem lévő emberek azt sem értik meg, hogy mi a jó az örökbefogadásban.

Most komolyan velem van a baj? Hogyan értessem meg velük ezt?

Ráadásul azt sem veszik tudomásul, hogy nem akarok férjet, se semmiféle férfit az életembe.



2017. jan. 22. 20:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
47%

Szexre van... Igen,de a szex meg gyermekáldásra van eredetileg. A terhesség meg szüléssel jár.

Kérdező. Van ilyen,hogy valaki nem akar szülni,vagy férjhez menni. De az örökbefogadáshoz is több esélyed van házasként. És nagyon kevés ember fogadna örökbe. Én soha,ha nem lehetne gyerekem,akkor se. Most kettő van,ha a harmadik nem sikerülne én lehet még az inszem,lombik dolgot se vállalnám.

2017. jan. 23. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
88%

Én már szültem egyszer, és nem volt rossz élmény, pedig teljesen egyedül voltam.Mégis jó szívvel gondolok vissza, minden jól ment.A lányomnak sokszor mesélek róla, milyen volt, mikor először megpillantottam.

Viszont a gátmetszés helye még azóta is fáj néha, pedig már 7 év eltelt. Szóval annak ellenére, hogy nem volt rossz élmény a szülésem, soha többé nem akarok szülni. Terhes sem akarok lenni, mert nem viseltem jól a terhességet. Nagyon alacsony volt a vérnyomásom, fokozottan vérszegény is voltam,többször elájultam, és az első trimeszterben folyamatosan hányingerem volt.

Tehát kösz, de én inkább nem vállalnám be ezt még egyszer.

2017. jan. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
78%
Ha nem akarsz szülni az a baj, ha 3 vagy több gyereket akarsz az a baj...miért nem lehet megérteni, hogy ez 1.Mindenkinek saját döntése 2. Mindenki más beállítottságú
2017. ápr. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!