Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyereket szeretnénk a barátnőm...

Gyereket szeretnénk a barátnőmmel. Ő szülné meg. De hogyan tudjuk megoldani a megtermékenyítést? (Nem kérek jelentkezőket! ) 36/28 nők vagyunk.

Figyelt kérdés

2018. szept. 6. 17:20
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
1%
Amelyik gyereket egyedül nevelnek fel az se lesz soha tökéletes, valami defektje úgy is lesz.
2018. szept. 7. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Nemcsak meddőkön végeznek. Megoldható, bár lehet, hogy pénzért, de bárkin elvégzik. Viszont hivatalos úton, jogilag két nőnek nem lehet közös gyereke, tehát a mesterséges megtermékenyítésnél ugyanúgy egyedülállóként kezelik, mint az egyedüli heterókat. Az orvosok, ápolók előtt le is lehet tagadni, de nem hiszem, hogy belekötnének ebbe. Ha igen, akkor érdemes olyat keresni, akit emberileg nem zavar.

Házilag is meg lehet oldani a teherbeesést, de megértem hogy nem így szeretnétek. Ki tudja, mi történhet 5-10 év múlva, ha az apa meggondolja magát, stb.


Orvosi úton tehát megoldható, bár bonyolultabb mint otthon. Viszont akárhogy is születik a gyerek, sajnos papíron csak az egyikőtök lesz anya.

2018. szept. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
96%

Mekkora suttyok jarnak ide, most komolyan. :D

Elkepeszto.

Apa nelkul nottem fel, meg sem lettem kattant. Ez nem ezen mulik. Tobb szeretetet kaptam attol az egy szal szulomtol, aki felnevelt, mint mas egy teljes csaladban.

2018. szept. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
5%

Hát ezaz hogy mêg az is különb ha egyedül nevelnek valamit mint két leszbi!!! Bocs nem veszem magamra a suttyó megnevezést azèrt mert normális eszű vagyok! Ti vagytok a betegek és én vagyok a suttyó xD öröm volt ide benézni. Nevettem is egy jòt de sajnos fel is b... hogy ilyen beteg vilâgban élünk! Hajraaa pontozzatok le megint, azzal is viccesek vagytok hogy ebben élitek ki a dühötöket az egészségesen gondolkozókkal szemben!

Ja amúgy meg egyedül nevelt anyád és nem lettél kattant? Dehogynem hát a leszbikusság micsoda? Ja és akik leszbiként vállalnak gyereket ugyanùgy ezt tanìtjàk majd a gyereknek? Hogy èljen ìgy? Meg fujj fèrfiak? Ès igy majd csak szaporodik a sok betegfejű? Biztos van azért köztetek vallásos ember is , nem? És mint tudjuk nem is házasodhattok templomban. Ugyan miért? És ezen nem gondolkoztatok el?

2018. szept. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
0%
Nevelnek valaKit* félregépeltem, mielőtt ebbe is beleköttök, mert nyilván most mindenen keresitek a fogást majd mert hát fàj az igazság....
2018. szept. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
95%

Te sokkal betegebb vagy, mint az összes meleg együttvéve, kedves utolsó:D

És nem azért, mert más a véleményed, hanem mert süt az írásodból, hogy nincs ki a négy kereked.

De nyugodtan köpködj, mert te meg ebben éled ki a dühöd:D saját magad agyát b4szod fel, de egészségedre.

2018. szept. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
33%
Én jelentem az összes választ, ami nem a konkrét kérdésre jött, a normális hangvételűekkel együtt. Kérlek titeket, ti is tegyetek így! Ezt is legyetek szívesek jelenteni, mert off-komment.
2018. szept. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Van egy magyar youtubos lány, aki a baratnőjével nevelnek 2 kisfiút.

Van videó is róla hogy ő hogy csinálta.

Neve: Daisy Kalan

2018. szept. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
69%

Ez érdekes kedvea utolsó. Egymás punciját nyalva. Bezzeg sok embernek lehet gyereke, ha nem puncit nyal, hanem péniszt szop.

Meg az is milyen jó már, mikor valaki teherbe esik egy egyéjszakáson. Meg amikor a 15 éves kislány megy szülni.

Az meg egyszerűen elfogadhatatlan, hogy stabil párkapcsolatban élő két hölgy gyermeket vállalna!

De ez a te véleményed, nem kell foglalkoznunk vele. De ha csak nincs rá tudomanyos bizonyítékod, amit be tudsz nekünk linkelni, akkor nem ugy mond, mintha amiket írsz tények lennének.


Nektek meg sok szerencsét kívanok! Probáljatok klinikáknál felvenni a kapcsolatot. Hátha vhol elválalják a barátnődet. Sajnos mivel nem elfogadod a azonos nemüek párkapcsolata, így te nem leszel papíron a kicsi irataiban!

2018. szept. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

20-as! Nem az a lényeg, hogy papíron ott legyek, hanem hogy hárman legyünk. Kicsit bonyolult, hogy mit érzek, és hogy fogok érezni a gyerek iránt. Hogy milyen sorsa lesz? Lehet hogy jobb, mint egyes férfi-nő kapcsolatban élő gyereknek.

Sokan írtátok itt hogy milyen káros a csonka család. Akkor miért van, hogy a bíróságok zömmel az anyának ítélik a gyereket?

Na meg az egész nevelés a nőkre alapozódik! Óvoda: ovónéni, suli tanítónéni,tanárnő. Férfi csak elvétve. Akkor az egész társadalom nem lenne tökéletes a női nevelés által?

2018. szept. 8. 09:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!