Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mennyi teret engedjek a...

Mennyi teret engedjek a férjemnek a hozzátáplálásban?

Figyelt kérdés

100%-ban tápszeres a babánk, most jött el a hozzátáplálás ideje (vagyis a férjem szerintem már 5 hónaposan is érett lett volna rá, de én szerettem volna 6 hónapos koráig várni a kóstoltatással)

Nos, én azt a táblázatot szeretném követni, amit a védőnő adott, viszont a férjem lazábban akarja kezelni (ő is sokat olvas a témában, úgyhogy nem mondom, hogy nagyon hülye lenne ehhez)

Nemrég kezdtük, a gyümölcsöknél tartunk, banánt kóstoltatunk már napok óta.

A férjem ezzel szemben simán adna neki egy kis natúr főtt csirkét a mi kajánkból, vagy zöldségeket stb..

Mennyit engedjek neki? Vagy hogyan értessem meg vele, hogy én lassabban haladnék?


2022. szept. 20. 19:20
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
8%

Semennyit. Nincs beleszólása.

Gondolom ha kiütéses lesz a baba, akkor egyből átadja majd neked 😅

2022. szept. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
20%
Milyen táblázat az ahol a banánt ajánlják egy 6 hósnak? Durván székletfogó lehet, valamint ha már az elején ilyen édessel kezdetek a többit jó eséllyel nem fogja elfogadni
2022. szept. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyenértékűek voltunk a kérdésben..
2022. szept. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

Hasonló, mint ez...

[link]


Bár nem ez volt a kérdés...

2022. szept. 20. 19:33
 5/31 anonim ***** válasza:
94%
Egyezzetek meg kompromisszumosan. Neki is van beleszólása, és nem hülyeség amit csinálna. Nem kell szigorúan hozzátáplálni, teljesen felesleges.
2022. szept. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
96%

Mondjuk az én férjem igazi "paramami" így én könnyen beszélek h nem szabtam határokat.

Egyébként ha valóban olvasott a témával kapcsolatban és persze nem a gyk szakértőitől csupán, nagy bajt nem fog csinálni. Ő is a gyereketek érdekeit nézi.

Amiket írtál igazából simán megkóstolhatja a gyerek. (persze ha nem agyon sózott fűszerezett)

2022. szept. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként teljesen mindegy hogy csináljátok, mindkét módszer normális és működik.
2022. szept. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
72%
Mondjuk abban megállapodhattok pl hogy 8 hos koráig az alapokat egyenként bevezeted, aztán elkezdhet a tietekbol is kostolgatni ez egy kompromisszum lehet.
2022. szept. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
97%
Tök jó, hogy részt akar benne venni. Érdekli a gyereke,ne vedd el a kedvét!
2022. szept. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
96%

Először is, ugyan annyira az ő gyereke is amennsire a tied. Ergo ugyan annyi joga van neki főtt csirkemellet adni, mint neked a püréket.


Én a férjeddel értek egyet. Kibd a 2 gyerekemmel 6 hónaposan már a húst vezettem be

2022. szept. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!