Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hány éves korig kell betartani...

Hány éves korig kell betartani azt, hogy egy kisgyereknek nem adunk hozzáadott cukrot tartalmazó ételt?

Figyelt kérdés

2022. dec. 5. 21:05
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
84%
20, én nem vagyok finomított cukor ellenes, de ez nem teljesen igaz, amit írtál. A gyümölcsben minden esetben rost is van, ami a cukor hatását a vércukorszintre csökkenti. Tehát ha ugyanannyi cukrot eszel meg egy gyümölcsből, mint egy csokiból, a gyümölcs esetében nem fog ingadozni a vércukorszinted, ez azért nagyon fontos. Mondom még egyszer, én adok édességet, de egy jó red chief alma, banán mindig kedvenc nálunk is. Sokkal jobb, hidd el.
2022. dec. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
23%
Dehogynem fog :D aki pl. Gdm, az pont hogy gyümölcsöt nem ehet (normál cukrot se). Úgy felviszi, mint a huzat. Pontosan ez az önámítás. Tömöd ugyanúgy magadba a cukrot, közbe meg villogsz, hogy mennyire egészséges vagy
2022. dec. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
91%
De itt nem gdm-ről van szó, hanem egészséges emberekről. Ha egészséges vagy, annyi gyümölcsöt ehetsz, amennyit tudsz...
2022. dec. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
44%

Neked "bezzegkülföld" mi a franc bajod van, hogy mindig itt esz a fene?

Biztos vannak "baràtaid" ha szabadidődben olyan emberekkel tàrsalogsz, akiket làthatóan épp csak le nem köpsz. Sosem értettem ezt a kényszeres hazaugatàst. Ha itt mindenki olyan eszméletlenül hülye, tényleg olyan bonyolult lenne minden szempontból eltakarodni innen? Vagy ez a fő szórakozàsod? Igényes...

2022. dec. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:
azért nehogy ezen összevesszetek már
2022. dec. 6. 12:53
 26/34 anonim ***** válasza:
66%

Nem "ezen". Ez a szetencsétlen minden lehetséges kérdésnél leírja, hogy ő bezzeg külföldön él, és ott minden mesés, csoda, bezzeg itt a hülye magyarok...

Unalmas.

2022. dec. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
0%
A gdm-et azért írtam, mert akkor méregeti az ember kaja után, a normál embernél is ugyanúgy viselkedik a cukor te észlény. Ti csak melegedni jártatok az iskolába?
2022. dec. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

27, ha tudsz egyáltalán angolul, ezt elolvashatod. [link]

recommended food: fruit. thank you :)

2022. dec. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
100%
#27, nem viselkedik ugyanúgy, mert az egészséges embernek megfelelő a glükóztoleranciája, a gdm-esnek sérült, nem működik megfelelően. Én is gdm-es voltam, direkt mértem a cukrom szülés utáni időszakban is, és akkor már nem ment magasra az édességtől sem.
2022. dec. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
44%
Oh teremtőm, jól van, rád hagyom, mert úgy látom eddig terjed a tudásod, hiába is mondanak a tények mást :) jó nők lapja cafe olvasgatást
2022. dec. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!