Mi lesz a szoptatassal?

Figyelt kérdés

7 honapos igeny szerint szoptatott kislany hozzataplalasat 6 honaposan kezdtem, eleinte nehezen indult de fel honapra rá mar elfogadobb volt. Most napi 3x eszik pépet, ami utan nem nagyon akar már szopizni (egyebkent olyan nagy adagokat nem eszik meg..egy uveges babakaja kb felet)

Ejszaka sem nagyon akar mar szopni.

Kérdesem,hogy nem fog elapadni a tej, vagy drasztikusan lecsökkeni?


2023. febr. 24. 11:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Neked kevésnek tűnik y de neki bőven elég az adag. Ha lassan apad a tej, akkor azért lesz úgy, mert az igénye is csökken. Szerintem örülj neki, hogy könnyen veszi a váltást. ( 2 iszsz babám volt, tudom, milyen a nehéz leszoktatás)
2023. febr. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Nálunk is így alakult 7 hónapos kora körül, eleinte csak reggel és este fogadta el, aztán egyik napról a másikra nem fogadta el a cicit. 2-3 napig szenvedtünk, de ordított, ha mellre tettem és ordított azért is, mert éhes volt, így az idegrendszerem feladta. Gondolom benne tudatosult, hogy lehet könnyebben is kajához jutni, nem szenved ő ezért a kicsi tejért, vagy nem tudom... Átálltunk tápszerre. Azóta mindenki nyugodt és boldog. Nem bánom, hogy nem küzdöttem tovább.
2023. febr. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
De miért baj, ha igen? A tejtermelődés a baba igényeit követi. Ha nincs már rá (akkora) igénye, akkor minek termelődjön ugyanannyi?
2023. febr. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
11 honapos a fiam,osszes etkezes kivaltva,megis van tejem.napi 2× keri alvashoz plusz ejjel 1× ha felkel.
2023. márc. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 NTBS ***** válasza:
52%
Csökken, de megmarad.
2023. márc. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen előnysebb, ha mèg kòstolgat. Ha szeretnèd tovàbb szoptatni, akkor evès előtt szoptasd meg, ne utàna pròbàld.
2023. márc. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!