Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Ti milyen kekszet adtatok a...

Ti milyen kekszet adtatok a gyereketeknek?

Figyelt kérdés
Mikor adtátok Neki? Baba vagy sima kekszet adtatok?

2014. jan. 31. 12:24
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
Én sima háztartási kekszet adtam, amikor bevezettem a glutént, most már semmilyet nem adok, esetleg babapiskótát.
2014. jan. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
Mi is sima hagyományos háztartási keksszel kezdtük, mostmár adok neki mindenféle kekszet (Pilóta, Korpovit, Zabfalatok), persze módjával.
2014. jan. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

De mennyi idősen adtátok Nekik ezeket a kekszeket?

Csak mert nekünk most múlt négy hós (sajnos szinte az elejétől kezdve tápszeres volt :( )és a védőnő javaslatára el kellene kezdeni a kekszet a glutén miatt. Ő sima kekszet mondott, de abban van tojás is, vagy ebben az esetben az nem számít?!

2014. jan. 31. 12:31
 4/10 anonim ***** válasza:
A háztartási kekszben nincs tojás (legalábbis amit én adtam, abban nem volt).
2014. jan. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%
bevezetésnek én nem adnék kekszet. orvos javaslatára 1 kanál búzadara,picike vízzel be a mikróba. és az elkészült darát kevertem gyümibe. mostmár háztartási kekszet kap,van gyerekeknek való,állatfigurás és plusz kálciumot tartalmaz.
2014. jan. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
tejpor is van benne,mármint a kekszben,meg cukor....
2014. jan. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Eddig is kapott már gyümölcsöt (no nem olyan rég óta). Megvettem a milupa baba kekszét, de míg az állatfigurás 200 forint a dm-ben, addig ez közel 1000 forint. Szó se róla, ha ez kell megveszem, csak nem szeretem a hülyének nézés kategóriát sem. Köszi még egyszer a válaszokat!
2014. jan. 31. 12:45
 8/10 anonim ***** válasza:
90%

14 hónapos, de még most sem kap kekszet, azok nem túl egészségesek.

Glutén bevezetésekor először pici lisztet szórtam a főzelékébe, később a Milumil 7 gabonás pépjéből tettem a gyümölcséhez.

Manapság sima zabpelyhet szórok hozzá, ez olcsóbb.

2014. jan. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kezdésnek mi én is a milupás kekszet vettem neki, mert a háztartási kekszet nem fogadta el és nem is tudta megenni(nehezebben olvad mint a másik), mi kb 7-8 hónaposan kezdtük a kekszet
2014. jan. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én találtam a tescoban 2féle babakekszet,ami nem horror áron van,mint a dm-es,mert ezekből 1000ft egy doboz.a tescoban van detki keksz(azt hiszem)-ebben sem tejpor,sem cukor,sem tojás nincs-és a másik még olcsóbb.
2014. febr. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!