Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Meddig kapott a gyereked...

Meddig kapott a gyereked bébiételt (is)? Meddig rendszeresen? Mikor fordult elő utoljára?

Figyelt kérdés

Most értelemszerűen, akik soha semmilyen körülmények között nem adnának, nem adtak, azok ne válaszoljanak.

Azokhoz szól a kérdés, akik elvétve vagy rendszeresen bébiételt is adtak a házi koszt mellett vagy helyett.


2016. szept. 22. 12:34
 1/6 A kérdező kommentje:
BOLTI bébiételt
2016. szept. 22. 12:36
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Szia! Nekem most lesz 1 éves a kislányom vasárnap, és még elvétve kap. Bár már szinte mindent eszik, és a bébiétellel nem is lakik annyira jól már, de ha olyan van, hogy olyan helyen vagyunk evés időben, ahol csak azt tudom előkapni, akkor azt eszik, csak előbb lesz tőle éhes. Ha nagyon számolom, akkor kb. heti 2-3-at eszik még meg. Bár már inkább csak a gyümölcsöseket. :)
2016. szept. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kb másfél éves koráig.

Bár ő inkább csak tízóraira vagy uzsira kapott, mert csak a gyümölcsösöket szerette, az üveges főzelékeket egyáltalán nem ette meg.

2016. szept. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
28%
Fiam egyáltalán nem ette a főétkezésnek szánt bébiételeket, talán a barackos-sütőtökös desszertet 6 hónapos koráig, de csak elvétve. Inkább amit itthon készítettem, azt szívesen fogadta.
2016. szept. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
6 hónapos és egy éves kora között kb. havi 1x-2x adtam neki. Általában magam készítettem inkább az ételét.
2016. szept. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hozzátáplálás elejétől úgy másfél hónapig azt kapott. Mikor kiváltottuk az étkezést, akkor már én főztem neki. De azért 10-11 hónapos koráig volt itthon mindig pár üveggel, hogy ha elkéstem volna a főzéssel bármi miatt, vagy ha hétvègén olyan helyre mentünk akkor legyen mihez nyúlni. 13 hónapos, mostmár nincs itthon.
2016. szept. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!