Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Írnátok sztorikat milyen volt...

Írnátok sztorikat milyen volt az első fogacska?

Figyelt kérdés

Ha van időd és kedved szívesen olvasnék olyan történeteket milyen volt az a nap mikor megláttátok az első fogacskát.

A fiam fogzás előtt áll és már nagxon várom a napot mikor látom hogy már van neki.

Milyen volt? Örültetek neki? Előtte tudtátok hogy már jön vagy nem volt jele? Utána jobban mertetek neki olyan ételt adni amit elrágcsálhat?


2019. nov. 21. 16:51
 1/9 anonim ***** válasza:

Èn soha nem foktam a lányom üvöltését fogzásra. Ö is volt sokszor ébren éjszaka, tömte a kezét a szájába, rágcsált mindent. De 11 hósan bújt ki az els foga és utánna is kb csak 13-14 hósan kezdödött a többi, de fogzáshoz kapcsolható fájdalmat nem észleletem.


A kicsinél is így volt, csak nála elöbb jöttek a fogak, de soha semmi elöjele nem volt. Egyszer csak ott volt.

2019. nov. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szerencsére az én fiam sem az a vergődős,a hegye már kint kukucskál,eddig nem is vettem észre. Sosem sírt miatta
2019. nov. 21. 17:06
 3/9 anonim ***** válasza:
A legelső észrevétlenül bújt ki. 2 hónappal később, 9 hónaposan hirtelen magas láza lett, nem evett.. 2 napig tartott akkor 4 foga bújt ki egyszerre. Most megint 2 bújt elő,szegény úgy sírt hogy fulladozott. Másnap vettem észre a 2 új fogat.
2019. nov. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
3 hónapos kora óta szenvedtünk vele. Én voltam a világon a legboldogabb amikor 11 hónaposan kibújt neki. El sem akartam hinni...
2019. nov. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%

Az osszes ugy jott h eszre sem vettem

Ugyesen szopizott szoval azzal sem volt gond

🙂

2019. nov. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

7 hónapos a kisfiam.

Már kb.1 hónapja nyáladzik,pár hete nyűgösebb. Szereti a szájába venni az ujjaimat,jólesik neki,hogy masszírozom az ínyét. Vasárnap éreztem az első fogacskát. Mit mondjak? Szemmel még alig làtható,épp csak áttörte az ínyt,de ereje és éle az van neki😃.

Ha teljesen kint lesz,és lesz néhány társa,próbálkozni fogunk a darabos ételek bevezetésével,mert enni nagyon szeret.

2019. nov. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A fiam is 3 hónapos kora óta szenved vele,most ugy látszik végre úton van,már kint a hegye. Nagyon vártam már. Köszi hogy írtatok.
2019. nov. 21. 20:48
 8/9 anonim ***** válasza:
Attól hogy kibújik az első fogacska, még nem fog tudni jobban rágcsálni.
2019. nov. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Már amelyik :)

Hugom babájának mikor kibujt a fogacska 8 hónaposan,a pufit jobban tudta harapni illetve a darabosabb kajákat. Nem minden baba egyforma

2019. nov. 21. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!