Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » 6 és fél hónapja dolgozom egy...

6 és fél hónapja dolgozom egy helyen, most derült ki, hogy veszélyeztetett terhes vagyok így el kell mennem táppénzre. Ha jól tudom akkor ahány hónapot dolgoztam annyi hónap tp jár. Tp-vel együtt megvan az 1 évem. Jár nekem a CSED meg GYED így?

Figyelt kérdés
Kíváncsiságból kérdezem mivel első gyerek és így nem igazán vagyok még tisztába ezekkel a hivatalos dolgokkal.

2023. ápr. 20. 11:27
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Csak hogy megnyugtassak mindenkit így leírom hogy miért vagyok veszélyeztetett:)

Első körben nekem már volt méhműtétem. Terhesség alatt cukorbeteg lettem és vérnyomás problémáim is vannak.

Szakácsként dolgozom, így hiába is szerettem volna a terhességemet végig dolgozni akkor sem lehetett volna.

Ígyis minél tovább próbáltam húzni. Nekem ez a munka hobbi is:) Jelenleg 17 hetes terhes vagyok egyébként.

Aki még mindig úgy gondolja hogy biztos tp csaló vagyok nyugodtan írjon és papírokat is tudok csatolni:)

A segítő kommenteket nagyon köszönöm:)

2023. ápr. 21. 04:55
 12/12 anonim ***** válasza:
0%
Én mindkét terhességemnél veszélyeztetett voltam, félidőig dolgoztam betegellátásban - annak is a legnehezebb területén 12 óráztam. Közben diétáztam GDM miatt. Mindkét gyermekem egészséges. Mindenki maga mérlegeli mennyit bír.
2023. ápr. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!