Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Hisztis a 9 éves lányom és ez...

Hisztis a 9 éves lányom és ez a baj folyamatosan?

Figyelt kérdés

Tény, hogy elég hisztis a lányom. Ha őszinte vagyok, rám hasonlít. Emiatt naponta hív az osztályfőnök. Többször be is kellett menjek mostanában.

Mondtam, hogy írjanak be neki nyugodtan, normális keretek között büntessék. De engem hagyjanak békén! Nem vagyok ott, de amúgy itthon is ilyen.

Meg nem fogom verni, az biztos.

Az iskola most azt találta ki, hogy menjek be, szerveznek gyereknevelési tanácsadást. Nekem ne szervezzenek programot. Fiatalon lettem anya, alig vártam, hogy ekkora legyen, ne kelljek folyamatosan. 27 vagyok, van egy 12 éves fiam is, aki szintén nem könnyű eset. Sőt! A lánnyal fele annyi baj nincs. És jönnek nekem ezzel, hogy órán nem akar írni. Hát nem érdekel már.


Dolgozok, egyedül nevelem őket. Nem érdekel ez a hiszti téma. Meddig kell ezt hallgatnom?


2022. ápr. 2. 20:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
92%
Nagyon unatkozhatsz...teljesen lehet vágni,hogy ez egy kamu...
2022. ápr. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Hát mindegy. Nem tudom miért ne lehetne igaz.
2022. ápr. 2. 21:05
 3/22 A kérdező kommentje:
Remélem valaki ad tanácsot. Más iskolában is hívogatják a szülőket?
2022. ápr. 2. 21:06
 4/22 anonim ***** válasza:
96%

Hívogatják igen, ha kezelhetetlen a gyerek. Akár amiatt, mert neveletlen, akár amiatt, mert valami speciális problémája van.

De szerintem is kitaláció.

2022. ápr. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
93%

Tudod, ha tényleg ekkora teher a két gyerek, örökbe is adhatod őket.

Vagy mondjuk neveld meg őket, mert tetszik vagy sem, az bizony a te dolgod.

2022. ápr. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
98%
Problémás, nehezen kezelhető gyerek szüleit biztos.És mi van ha beszélsz azzal a nevelési tanácsadóval? Lehet jobb ötletei lesznek mint nekünk.
2022. ápr. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
96%
A gyereknek mindig szüksége van az anyjára, 9 éves bakker. Hogy tanulsz vele, hogy foglalkozol vele egyáltalán?
2022. ápr. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
97%
Minek szültél ha teher?
2022. ápr. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
98%

"Meddig kell ezt hallgatnom?"

Addig, amíg hajlandó leszel foglalkozni vele.

De szerintem is kitaláció, annak is gyenge.

2022. ápr. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Ez a suli, ahova járnak, nem átlagos egyébként. Több problémás van egy osztályban. Az a jó, hogy kis létszámú osztályok vannak. Az kisebb nálunk BTM-es, de egyáltalán nem kezelhetetlen. Ezért zavar, hogy úgy állítják be, mintha nagy bajok lennének.
2022. ápr. 2. 21:25
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!