Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Éhes vagyok, de nem eszek...

Éhes vagyok, de nem eszek csak pár falat sós kenyeret mert nem akarok hízni. Van valami mondanivalód?

Figyelt kérdés
L/14
2010. júl. 26. 10:17
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
43%
Nézd, mi 15 fölött mind így vagyunk ezzel: azt eszünk, amit találunk, és senkit sem érdekel..ilyen a felnőttkor.
2010. júl. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 A kérdező kommentje:
Ugrott a gyümi ebéd. -.- Anyám felkelt kérdezte mit eszek ebédre én meg mondtam h almát meg levest. Azt mondta hogy szó se lehet róla mert így is vékony vagyok, inkább főz krumplit. Ja, és a tánc az megvan. Minden délután legalább egy órát de van amikor többet táncolok. Vagy a Vivára vagy ha ratyi zene megy akk bekapcsolom a mp4-emet. :)És hetente úszok egy 1 órát néha egy kicsit többet.
2010. júl. 26. 10:53
 13/55 A kérdező kommentje:
Egyébként az első oldal utolsó kommentelőjének üzenem hogy csak azért tettem fel ezt a kérdést mert a tesóm szerint ennyi nem elég reggelire egy 14 éves lánynak. Meg állandóan azzal jönnek anyámmal hogy le fogyok a nyáron. Án nem látok semmi változást magamon. na jó a hasamon a háj egy picit kisebb lett, na bumm! Ez még nem olyan nagy dolog nem?
2010. júl. 26. 10:56
 14/55 anonim ***** válasza:
80%

hány kg é s hány cm?

egy 14 évesnek még muszáj gyarapodnia! Ne fogd vissza magad a növésben! Nem maradhatsz gyerek úgysem, nővé kell válnod! Élvezni fogod! De ahhoz itt-ott ki kell kerekedni!


Én is eszem egy kis sós kenyeret. MMMmmm..

2010. júl. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:
46%
Önálló lény vagy, te döntöd el, éhes vagy , vagy sem. Ők csak tanácsot adnak. Viszont az is butaság, ha azért koplalsz, hogy velük ellenkedj! Egyszerűen edd, amit kívánsz, és a beszédjük legyen a füledben légyzümmögés! Ha éhes vagy, nyugodtan egyél! De megtömni anyu nem fog!
2010. júl. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim ***** válasza:
Hali ! Én 14 éves vagyok , viszont fiú . Én is elkezdtem diétázni , de nem sós kenyérrel ... XD Éppen a kenyér van tele szénhidráttal ... én normálisan étkezek , megnöveltem a zöldség és gyümölcs fogyasztását , kerülöm a zsíros kaját , és ha kenyér , akkor az is teljes kiörlésű . :D Súlyt és magasságot írhatnál . Meg neten ki is tudod számolni a testtömegindexedet :D Ha a normál , akkor semmi értelme fogyózni :D
2010. júl. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 A kérdező kommentje:
A kilómat nem tom nincs mérlegünk. :S Tavaly ősszel mértük akk 154cm voltam és 48 kg. Most megmértem magam mérőszalaggal 161 cm vok. Azt mondja tesóm hogy fogytam de én nem igazán veszem észre.Ha nem látványos a fogyás akk max 1-2 kg-t adhattam le. De persze tavalyhoz képest azért biztos híztam pár kilót. Csak nyár eleje óta próbálok fogyni hogy tetszek valakinek.
2010. júl. 26. 11:19
 18/55 anonim ***** válasza:
Tetszeni nem attól fogsz, hanem ha beszélgetsz vele, és csinosan öltözöl, meg mélyen a szemébe nézel. A fiúk nem szeretik a gebéket.
2010. júl. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 A kérdező kommentje:
Kiszámoltam a tettömegindexemet és 19,3 lett. A táblázat szerint a normál testsúly kategóriába tartozik. De én akk is hájasnak látom a hasam meg a combom és az is!
2010. júl. 26. 11:27
 20/55 anonim ***** válasza:
Nem csak nőies véletlenül, a kislányos helyett? Mert az ilyen korú fiúknak a nők jönnek be, nem a kislányok, általában.
2010. júl. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!