Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Éhes vagyok, de nem eszek...

Éhes vagyok, de nem eszek csak pár falat sós kenyeret mert nem akarok hízni. Van valami mondanivalód?

Figyelt kérdés
L/14
2010. júl. 26. 10:17
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
Nincs :D
2010. aug. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:

Jókor teszed TEEEEEE!!!


A tested fejlődésben van!!!!!!!


Egyél nyugodtan...


Látom te is olyan idióta tínédzser vagy, aki átveszi a hülyeségeket!!!! Már megbocsáss!!!!


Éhezzél, mit bánom én. Csak ha ennyi idősen nem eszel normálisan, nem fogsz kifejlődni normálisan!!!


Egyél bátran és ennek megfelelően mozogj!!!!!!!!!

Ahelyett, hogy ilyen hülye kérdést teszel fel!


Lesz még alkalmad éhezned, úgy 30-40 év múlvaa!

2010. aug. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:

Feltűnési viszketegséged van?:)

Szerintem wannarexiás vagy :D


Amúgy én is éhes vagyok,de majd csak akkor eszek mikor anyumék hazaértek,hogy lássák hogy eszek.Este meg megyek egy órát futni.Amúgy már megcsináltam 300felülést,és félórát kardióztam.Van valami mondanivalód?-_-"""

2010. aug. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:
13/L vagyok Kéérlek, már nem bírom, ne csináljátok ezt. 154cm és 50 kg vagyok, ugyhogy közelse vékony. Ettől függetlenül van barátom sok barátnőm ők így fogadnak el, ahogy vagyok. DE ha nem szeretnél hízni akkor minden nap mozogj és ne diétázz. Főleg ne így mert ez nem is nevezhető annak! Írok egy privit majd olvasd el légysz és ha gondolod dumálhatunk erről (is)! :)
2010. aug. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:

egyé egyé

mindenkinek ez a baja.basszus én nemtok hizni ,mindneki a kövérséggel van elfoglalva,és ,h milyen jó nekünk,hát nagyon nem......

2010. aug. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:
Oszd el napi 5x-i étkezésre a napi adagot.Ha éhezik a szervezeted nem jó,egy idő után megunod,s bekajálsz,ez a jojó effektus.Ha naponta 5x eszel kisebb adagokat,nincs gond,én így fogyózom,s délelőtt 1 szelet édesség is belefér.Ha este nasizni akarok,karalábét vagy répát rágcsálok!
2010. aug. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:

Te éhezel, én eszek. Én ehetek amennyit akarok, mert nagyon gyors z anyagcserém! :D

Na eszek egy Big Mac-et! :)

2010. aug. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:
Egyél amit akarsz. Hidegen hagy!
2010. aug. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:
39%
Kínozd magad, ha jólesik. Majd találkozunk az intenzíven pár év múlva, aztán meg elvárod, hogy sajnáljalak. Hányok az ilyen hisztis pi#áktól, mint te. (eü-s 26 L)
2010. aug. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:

Elképesztően nagyképű lehetsz, ha ilyen kérdést teszel fel, sok idióta tinédzser...undoeodom az ilyen agyatlan lányoktól!!!!!!


Inkább egyél, mert attól leszel erős és kifejlett!!!!


Éhezzél, a tengerészek is kibírték 1 hónapig evés nélkűl, talán neked is sikerűl!!!!


Inkább méregteleníts! Nem hallottál róla? Jah ezt a technikát csaak 20 fölött javaslom!

2010. aug. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!