Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Éhes vagyok, de nem eszek...

Éhes vagyok, de nem eszek csak pár falat sós kenyeret mert nem akarok hízni. Van valami mondanivalód?

Figyelt kérdés
L/14
2010. júl. 26. 10:17
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:

Hát pont kenyeret sóval ne egyél!

Olyan kajákat keress, amiben sok a fehérje és kevés a szénhidrát. Az "igyál sok tejet" elég hülye ötlet, mivel szinte egyáltalán nem tudja feldolgozni a szervezet (frászt sok fehérje és kálcium). Tejtermékek közül a sajt és a sovány túró mehet. A só megköti a vizet...

[link]

2010. aug. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim ***** válasza:
Nem értem.Egyszer azt írtad,hogy le akarsz fogyni,egyszer meg azt,hogy meg akarsz hízni.MOst akkor hogy van ez?
2010. aug. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 A kérdező kommentje:
Mielőtt elkezdesz lehordani hogy ilyen meg olyan hülye tinidzser vagyok előbb megtanulhatnál normálisan írni! Kamugép vagy eüs. -.- Szerintem aki már 20-on felül van nem beszél úgy mint egy kis tíz éves! Egyébként meg ha írsz ide akkor legalább annyira vedd a fáradtságot hogy elolvasod vagy legalább nagyjából átfutod a többi kommentet is.
2010. aug. 6. 18:22
 54/55 anonim ***** válasza:
Ha fogyni akarsz akkor ne egyél olyan kaját ami zsíros és ne egyél kenyeret, és főleg ne egyél 6 után,és egy nap egyél vagy 5x de keveset :)
2010. aug. 7. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 A kérdező kommentje:
Nem tudom honnan szedted hogy hízni akarok! O_o Pont hogy a fogyás a célom!
2010. aug. 7. 18:42
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!