Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Tehetnék hogy a szüleim...

Tehetnék hogy a szüleim hamarabb lefeküdjenek aludni?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretném, úgy érzem ha már egész nap a nyakamon lógtak és nem volt egy másodpercnyi időm se amikor nem lettek volna tőlem 25 m2-en kívül. Mindig nagyon későn fekszem amikor szünet van és nagyon későn is kelek, általában hajnali 3 és 4 óra között szoktam lefeküdni és 11:45 körül kelek. Azért csinálom ezt mert szeretek fent lenni, nem nagyon szeretek korán kelni, tehát a pacsirta típusú emberek szöges ellentétje vagyok, vagyis bagoly eléggé. A másik ok meg az hogy ilyenkor úgy érzem hogy végre nem a szüleim lógnak rajtam és hogy van egy kb. 6 óra privát és szabad időm. Mit tudnék tenni? Még most is fent vannak és nagyon zavaró hogy alig van valamennyi idő amit egyedül tölthetek.

2020. ápr. 8. 23:55
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
87%
Ha egyetemre jársz, akkor pedig ellehet költözni, nem a szüleinek kell fülüket farkukat behúzva lapitaniuk.
2020. ápr. 9. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
49%
Kamu
2020. ápr. 9. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
80%

Tudod, ha vmit el akarsz érni az életben, a déli keléssel nem fogod elérni! Politikus? Remélem ez vicc... szerinted ők is 11ig henyélnek? Egy nagy fraszt.

Ennyi hozzáállással max munkanélküli leszel.

Hány éves vagy?

2020. ápr. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
96%

Ha egyetemre jársz, nagyon messze vagy a tinitől, kamasztól.

Felnőtt vagy, így vagy alkalmazkodsz ahhoz, aki eltart, vagy elköltözöl. Ennyi.

2020. ápr. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok. Miért lenne ez olyan nagy gond?? Soha nem tanulok délelőtt azt is éjszaka szoktam mert akkor úgy érzem nem zavar senki és sokkal nyugodtabb is vagyok.
2020. ápr. 9. 12:00
 16/36 A kérdező kommentje:
Ez nem "henyélés", ez magam kipihenése, akkor lenne henyélés ha este 20-kor feküdnék és ekkor kelnék és még akkor is lustáznék.
2020. ápr. 9. 12:02
 17/36 A kérdező kommentje:
El fogok költözni, már elegem van amúgy is abból hogy a szüleim 8 évesként kezelnek minden ügyben...
2020. ápr. 9. 12:04
 18/36 anonim ***** válasza:
71%
Álomvilágban élsz
2020. ápr. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
Akkor viszont egyszerűbb lenne délután kettőkor lefeküdni és hajnali kettőkor kelni. Probléma megoldva.
2020. ápr. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:

Te se vagy egyetemista. Főleg nem jogon.

Akkor nem itt tennél fel ilyen értelmetlen kérdéseket, mert látnád, hogy esélyten. Meg nem mondanád azt, hogy nem tudsz sehova lépni.

Ha ez annyira zavarna és értelmes lennél már rég leléptél volna. Ha még is igaz lenne, akkor nem való neked a politikai pálya. Ott meg kell tudni oldani a dolgokat, tudni kell döntést hozni és olyat, hogy ha rosszat mondasz rajtad csattan az ostor. Te meg ennyit nem tudsz megoldani. Ha politikus leszel, akár csak egy polgármester akkor is itt fogsz kérdezgetni mindeknit, hogy most mit tegyél?

Jogon meg megint nem viszed semmire.

2020. ápr. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!