Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Tehetnék hogy a szüleim...

Tehetnék hogy a szüleim hamarabb lefeküdjenek aludni?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretném, úgy érzem ha már egész nap a nyakamon lógtak és nem volt egy másodpercnyi időm se amikor nem lettek volna tőlem 25 m2-en kívül. Mindig nagyon későn fekszem amikor szünet van és nagyon későn is kelek, általában hajnali 3 és 4 óra között szoktam lefeküdni és 11:45 körül kelek. Azért csinálom ezt mert szeretek fent lenni, nem nagyon szeretek korán kelni, tehát a pacsirta típusú emberek szöges ellentétje vagyok, vagyis bagoly eléggé. A másik ok meg az hogy ilyenkor úgy érzem hogy végre nem a szüleim lógnak rajtam és hogy van egy kb. 6 óra privát és szabad időm. Mit tudnék tenni? Még most is fent vannak és nagyon zavaró hogy alig van valamennyi idő amit egyedül tölthetek.

2020. ápr. 8. 23:55
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
Gondolom téged se zavarna ha lefeküdnének 8 kor de téged is keltenének reggel hatkor hiszen gondolom őket meg az zavarja hogy egy lusta dög vagy semmit se segítesz otthon.
2020. ápr. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:
Ki mondta hogy nem segítek? Délután 1-2-3, tehát ami most van, nem lehet segíteni?? Ma is én főztem, én kertészkedtem és én is takarítottam.
2020. ápr. 9. 13:24
 23/36 A kérdező kommentje:
Ha úgy is már másnap 6-kor kukorékolnak, miért nem fekszenek le 23-kor?? Én sem zavarom őket akkor, mert csak együtt vannak nem csinálnak semmit, tegnapelőtt filmeztek, mert felkeltett a kutyusom ezért ébredtem fel. Nekem is kellene egy kis idő amikor videóchatelhetek a barátaimmal, a barátnőmmel, tudnék nyugisan egy sorozatot nézni...stb...
2020. ápr. 9. 13:27
 24/36 anonim ***** válasza:
94%
Az elejen azt hittem vmi 14-15 ev koruli almodozo kamasz irta a kerdest. 20 eves? Jogi egyetem? Politikus? Hat ha ez mind iga akkor neked rengeteg fejlodnivalod van fejben mert a felfogasod egy kamasz szintjen van joindulattal. Azt irod; a szuleid 8 eveskent kezelnek. Hat.... mondjuk ugy megvan ra az okuk kb.
2020. ápr. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
Na, ilyenek választanak politikusi pályát😀 Nem is csodálkozom
2020. ápr. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:

Apám lusta megcsinálni az ajtóm, mert nem hogy bezárni, még betenni sem lehet rendesen

Mert csak apad lehet a lusta, az hogy te magadnak megcsinald mar nem opcio.

2020. ápr. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:
Nem, nem opció mert nem tudom, nem vagyok lakatos, apám meg ért az ilyenekhez, ő sokat barkácsol csak úgy. Tudod kit kezeljenek 8 évesként?? Téged, mert nem tanultad meg hogy a magyar nyelv ékezetes, avagy ekezetes ahogy te írnád.
2020. ápr. 10. 12:16
 28/36 anonim ***** válasza:
Csak az a vicc hogy apam is sokat barkacsolt, es tanitott meg lattam annyi dolgot hogy meg tudjak javitani aprobb dolgokat, joval 20 eves korom elott.
2020. ápr. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:
Ja, csak itt egy kész zárcsere kellenem, eltünt a kulcs de be volt zárva ezért kénytelenek voltunk nekimenni, úgyse kár érte majd 40 éves fa ajtó. Csakhogy most nem lehet becsukni. Előtte sem lehetett mert a padlóba vágott lyuk túl nagy volt a ahhoz hogy ki lehessen támasztani vele.
2020. ápr. 10. 13:23
 30/36 anonim ***** válasza:

A zarcsere 5 perc, 3-4 csavart nem atomfizika kicsavarni.

A torest megfelelo szerszamokkal, ami egy barkacsolonak tutira van, egy ora alatt ki lehet javitani.

De nehogy esetleg kerj par szerszamot es segitseget, hisztizz tovabb mint egy 8 eves.

2020. ápr. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!