Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Tehetnék hogy a szüleim...

Tehetnék hogy a szüleim hamarabb lefeküdjenek aludni?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretném, úgy érzem ha már egész nap a nyakamon lógtak és nem volt egy másodpercnyi időm se amikor nem lettek volna tőlem 25 m2-en kívül. Mindig nagyon későn fekszem amikor szünet van és nagyon későn is kelek, általában hajnali 3 és 4 óra között szoktam lefeküdni és 11:45 körül kelek. Azért csinálom ezt mert szeretek fent lenni, nem nagyon szeretek korán kelni, tehát a pacsirta típusú emberek szöges ellentétje vagyok, vagyis bagoly eléggé. A másik ok meg az hogy ilyenkor úgy érzem hogy végre nem a szüleim lógnak rajtam és hogy van egy kb. 6 óra privát és szabad időm. Mit tudnék tenni? Még most is fent vannak és nagyon zavaró hogy alig van valamennyi idő amit egyedül tölthetek.

2020. ápr. 8. 23:55
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:
Akkor minek van lakatos és még megannyi szakma?? Azért hogy mindenki mindent magának csináljon meg?? Én nem lakatosnak készülök és nincsenek olyan szerszámai senkinek a családomból.
2020. ápr. 10. 14:06
 32/36 anonim ***** válasza:

Korabban irtad hogy apad barkacsol. Es nincs az az isten meg a parhuzamos univerzumokban sem, hogy ne legyen neki egy lapos meg csillag csavarhuzoja. Nem mintha ezek amugyis nem lennenek a haztartasok 99%-ban.

Azert van sok szakma, mert vannak nehez es konnyu munkak is.

Egy izzo kicserelesehez villanyszerelot hivsz?

2020. ápr. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:
Ahhoz nem, de pl. lámpa cseréléshez már igen.
2020. ápr. 10. 15:01
 34/36 A kérdező kommentje:
Apám csak hobbyból barkácsol, nekem is van, de zárcseréhez mindenütt szakembert hívnak, beragadt ajtókhoz is.
2020. ápr. 10. 15:04
 35/36 anonim ***** válasza:
Es utanna lehet panaszkodni hogy 10 perces munkaert elkert 5 ezret... Hat ezert tudja megcsinalni.
2020. ápr. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Szintén egyetemista vagyok, ebben a félévben nincsen reggeli órám, a legkorábbi 10-kor kezdődik, de napközben nyilván vannak. Anyukám most itthonról dolgozik és apukám is viszonylag korábban ér haza, így velük is beszélgetek, eszünk, nézünk valamit stb., amivel szintén elmegy az idő. Este már neki szoktam állni tanulni, de ez is sokszor elhúzódik. Ha pedig ezen felül is szeretnék valamit tenni pl. filmet nézni, olvasni, mozogni valamit, akkor az bizony már bőven éjszaka. Így velem is sokszor előfordul, hogy hajnalig ébren vagyok és alszom kb. délig. Valahogyan így esik jól, így alakult ki és pl. éjjel sokkal nyugodtabban tudok tanulni, filmezni, olvasni stb., mert csend van, egyedül vagyok, nyugalom van. Szóval, nekem ez így tök jól bevált. Mikor kolis voltam, normálisan jártam egyetemre, akkor én is "normál" életvitelt folytattam, de ha itthon vagyok, akkor általában ez van pl. a vizsgaidőszakban is. Annyi a különbség, hogy ebből nálunk nincsen probléma, a szüleim ezt elfogadják és semmi problémájuk nincsen vele. Nem is zavarjuk egymást.
2020. ápr. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!