Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Egy majdnem 12 évestől elvárha...

Egy majdnem 12 évestől elvárható, hogy busszal jöjjön haza, ha a kistesó éppen alszik abban az időben?

Figyelt kérdés

Vagy ilyenkor fel kéne kelteni a kicsit?

2 megállóhely az iskola és a ház. Meg kb.10 perc séta.

Már tud egyedül buszozni, edzésre is azzal szokott menni.


2022. nov. 29. 14:35
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
97%
Ez érthető, de ezek csak kényelmetlenségek. Az életben vannak néha kényelmetlenségek, és ezeket meg kell tanulni kezelni. Egyszerűen nem tudsz mindig érte menni, és neki meg kell ezekkel a kényelmetlenségekkel küzdeni. Időjárás mindig lesz, nem lehet mindig kocsiban ülni, hanem jól fel kell öltözni a buszhoz. Tehát azt javaslom, hogy legyél vele megértő, mondd, hogy megérted, hogy nem kellemes busszal hazajönni, de ez van, és most ezt egy kicsit ki kell bírni. Minden evben van ősz meg tél, a szél is fúj, nem kell belehalni.
2022. nov. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
69%

5 perc busszal az kb. 20 perc gyalog. Vagy a gyaloglashoz sincs szokva ?


Nincs jogsim, 10-15 km-ereket gyaloglunk a 4 evesemmel, egy szava nincs.

2 varosi megallo az max. 2 kilometer. Nagyon el lett rontva valami 😏

2022. nov. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
58%

ahha 10-15 km?

Értem én h sokat gyalogoltok, de nem lőttél egy PICIT fölé a távnak?

2022. nov. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 A kérdező kommentje:
Kb.3-3,5 km a sulitól hazáig. Csak egy hosszú részén nincs járda. Az első megállóig van, utána nincs. Szóval gyalog nem jöhet, mert az úttesten nem hagyom még sétálni.
2022. nov. 30. 15:25
 45/53 anonim ***** válasza:
63%

43-as, nem :)

Mindig nezem a telefonon, mennyit mentunk.

Ez egesz napra vonatkozik, Londonban lakunk, vannak tavolsagok.

A lezarasok alatt 2,5 eves volt, a 4 -kmre levo parkba gyalogoltunk el minden nap oda vissza. Az 8 km volt 2,5 evesen. Nem mindenki gonye am, soha nem volt autom, a gyerek is azt szokta meg.

2022. nov. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
81%
Kerdezo, igen ha nincs jarda az nem jo. Akkor marad a busz. Ne erezd rosszul magad.
2022. nov. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:
22%

Gratulálok

Hogy nekem időm nem lenne 15kmert gyalogolni egy 4 éves tempójával, lévén h oviban van kb 8 órát.....

Az legalább 3óra gyaloglás napi szinten. 🤔

2022. nov. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:
31%

Kérdező következő kérdése: Miért utálja a testvérét a gyerekem?


Kérdező, azt mondod, a nagynak nem baj ha egy kis kellemetlenség éri. Akkor a picit miért nem érheti az a kis kellemetlenség hogy felébresztik? Vagy a szent picibabát nem szabad zargatni a nagy meg ki van csapva ridegtartásba?


Komolyan nem értem az ilyen "szülőket"

2022. nov. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, a kicsinek is jár a kellemetlenség, minden áldott reggel ébresztem, hogy vigyük a nagyot iskolába. Szerintem neki ez is elég kellemetlen.

És nem szent a pici baba. Mert a nagyot haza is kell hozni edzésről. 1x 5-ig van, 1x 6-ig. Heti 1x matekra is visszük a nagyot, az meg 5-től 6-ig van. Szóval nem gondolom, hogy egyiket beáldozom a másik jóléte miatt.

Nem minden nap kérem a nagyot, hogy jöjjön busszal. Hanem mondjuk 2-3 hetente 1x. Csak ő erre is puffog.

2022. nov. 30. 17:44
 50/53 anonim ***** válasza:
36%
48 fejezd már be. Nincs igazad.
2022. nov. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!