Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hány éves volt a lányod,...

Hány éves volt a lányod, amikor először befestette a haját? Milyen színűről milyen színűre?

Figyelt kérdés

2022. dec. 20. 22:45
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
95%
Én 14 voltam, gimi előtti nyáron fekete csíkokat festettem a hajamba, mert rocker voltam. Azóta sem volt festve a hajam, 30 vagyok.
2022. dec. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
75%

A nagyobbik 12. Nyolcadikas tablofotózásra világosbarnába festetett vörös melírt. (Elég feltűnő volt, nem csak pár tincs). Ballagásra az egész fekete lett. (Ma már 30 éves)


A középső 14évesen festette lilára (25éves)


A "kicsi" 13éves és most lett barnából szőke.

2022. dec. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
85%
Kimosható vörös melírt először 13 évesen csináltattam az iskolai farsangra. Azt követően, szintén csak kimsohatóval volt lila meg zöld. 19 évesen lettek szőke melír csíkjaim a barna hajamban, az már értelem szerűen tartós volt. 22 évesen teljesen szőke lettem, 23 évesen kis időre megint barna. 24 éves korom óta pedig vörös, most vagyok 30.
2022. dec. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
31%
Én lányom 15 és még csak ábrándozik róla. Hosszú szőke haja van, amit feketere (!!?) akarna festetni. Természetesen nem engedem neki, de halistennek nem is erőszakosan akarja. Szerintem csak engem akar idegelni. 😂
2022. dec. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
85%
Érettségi után a barna hajam szőkével lett bemelírozva. Azóta már mindenféle színű volt a hajam, mármint a klasszikus színek közül (melírozott, sötétszőke, platinaszőke, vörös, fekete).
2022. dec. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

15 voltam

Mahagoni tincseket tettem bele(barna hajba két vastag tincs)

Csak a szín neve miatt mert jol hangzott az hogy mahagóni.(mélybordó)

De kb 3 nap mulva untam meg, de hajmosásoknál jött is ki. Ledobta a hajam.

2022. dec. 21. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
65%

Ilyen színből voltak tincsek

[link]


Szinte csak addog volt izgalmas mig festettük bnőmmel. Utána meg unalmas lett

2022. dec. 21. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
87%
17 évesen festette hidrogénszőkére a világosbarna haját, de nagyon nem állt jól neki és alaposan tönkre is ment a haja tőle. Két hét után tükörkopaszra borotváltatta az egészet, amit egyébként többször is megtett már azóta.
2022. dec. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen színeztem be középbarnáról vöröses-barnára. Nem állt jól, de mégis szerettem :D
2022. dec. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Előszőr 19 évesen festettem be sötétbarnáról vörösre, azóta is festem mert megtetszett ez a szín. A szüleim nem tiltották azelőtt se mondjuk:) Csak én nem akartam fiatalon befesteni, amikor előszőr festettem akkor is csak azért mert ki akartam próbálni milyen.

Utána egy ideig bennem volt a gondolat, hogy platinaszőke hajat szeretnék, aztán rájöttem hogy az adottságaimmal nem lehetne. Legalábbis anélkül nem hogy kihullana csomókban az összes hajam:D

2022. dec. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!