Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hány éves volt a lányod,...

Hány éves volt a lányod, amikor először befestette a haját? Milyen színűről milyen színűre?

Figyelt kérdés

2022. dec. 20. 22:45
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen barnáról pirosra, de csak a végét. Teljesen az egészet először 17 évesen lilára, de szőkítés hiánya miatt nem lett nagyon élénk.
2022. dec. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Még csak saját magamról tudok nyilatkozni. Barna a hajam.


Valamikor 6. környékén rózsaszín szövegkiemelővel festegettem néha.


21 évesen hajszínezővel festette be az egyetemi szobatáram ombrés bordóra. Majd szintén 21 évesen festettem be fodrásszal ombrés magentára. (Lilát akartam, de nem volt jó árnyalat)



A szüleim nemigazán ellenezték a hajfestést (gondolom, mert anyám régebb óta festi a sajátját, minthogy megszülettem volna...), de az iskolában nem lehetett, (vagyis gimiben lehetett, de max valami gyenge színre: szőke, gyenge vörös, max kis csíkokban színek) én meg mindig is valami "extrém" színt akartam. Aztán iskola után nem volt hozzá kedv és idő, egyetem első évén sem, majd másodéven jött elő a random ötlet, hogy fessünk hajat.

2022. dec. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Én 14 voltam, akkor melír volt benne. Barna a hajam és vörösesbarna volt a melír.
2022. dec. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Vörös melírt először 16 évesen, utána évekig vörös voltam, majd harmincévesen zöldre váltottam. Egyedül a covid idején volt természetes színű a hajam
2022. dec. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
14 éves korában. világosbarna haja volt, pár világosabb melírcsíkot szeretett volna, megengedtük neki
2022. dec. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:
12 évesen lila szinezővel csinaltam ami két hónap után ki is kopott szerencsére mert nagyon csúnya volt
2023. jan. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
16 volt. Gondolt egyet, és derékig érő barnából lett 2 mm-es szőke.
2023. jan. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
17: Ez egy nagyon bátor frizura! Biztos nagyon jól áll neki, és simogatni is nagyon szereti.
2023. jan. 4. 22:04
 19/24 anonim ***** válasza:
18: Jól áll neki, igen, azóta sem növesztette 2-3 centisnél hosszabbra (most 20 éves). Többször lenyírta már teljesen nullásra, amikor pedig éppen van egy kis haja, akkor különböző színekkel kísérletezik. Amúgy én is tüsi hajat hordok már régóta, szóval nem akadtam ki rajta :D
2023. jan. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Én 16 éves voltam, amikor először befestettem. Igazából csak ilyen ezüstös-szürke hajszínező volt, szóval a sötétszőke hajamon csak hamvasított valamennyit. Aztán volt vörösesre színezőzve, az nem nagyon tetszett, utána pár évig a saját hajszínemet preferáltam. Húsz éves korom óta most világosíttatom, hamvasíttatom fodrásznál.

Szerintem általános iskolás korban én maximum a hajszínezőt engedném a gyerekmek, mert az gyorsan kikopik, ha nem tetszene neki, (és fiatalabb korban egy rossz hajfestés jobban "betesz" az ember önbizalmának, mint érettebb fejjel) és talán a tanárok is jobban fogadnák. Nálunk felsőben még gyakran beszólogattak, ha valakinek festve volt a körme, haja, vagy erősebben sminkelt, és nem értek egyet azzal, hogy ezekkel bármi baj lenne, de mivel sokan így gondolkoznak, inkább megkímélném a gyerekemet a lehetséges ferde tekintetektől és kéretlen megjegyzésektől.

Gimiben már nem nagyon érdekeltek ezek a dolgok senkit, abban a korban inkább az a fontos, hogy fodrásszal festessen hajat az ember, ha úgy dönt, és ne otthon vágjon bele, mert annak nem lesz mindig jó vége.

2023. jan. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!