Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők, ti elengednétek a...

Szülők, ti elengednétek a lányotokat?

Figyelt kérdés
A lányom bejelentette, hogy van barátja, akivel már fél éve beszélget, de még eddig nem találkoztak. A fiú 180km-re lakik tőlünk, tehát elég messze,és karácsonyra szeretne elmenni, de még csak 17 éves. Őszintén, félek elengedni, mert nem lakik közel és még soha nem látta a fiút. Mondtam neki, hogy nem nagyon szeretném elengedni, de lázad, vagy elkezd bőgni, hogy neki fontos a srác. Ti mit tennétek a helyemben?

2022. dec. 21. 12:45
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
97%
Mármint rögtön ott maradni nála? Nem engedném. Találkozzanak előtte, nehogy már 17 évesen egy random sráchoz odacuccoljon karácsonyra.
2022. dec. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
98%
Mi lenne ha a fiú jönne hozzátok? Ez alapból is így ilenne, hogy a fiú megy a lányhoz, nem fordítva.
2022. dec. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim válasza:
97%
Nem.
2022. dec. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
97%
Biztos nem. Jojjon a fiu. Neki ugyanannyi ut, mint a lanyodnak, es ha komolyan gondolja a dolgot, nem aldozat neki.
2022. dec. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
98%
Interneten bárki mondhat magáról bármit. Találkozzanak először egy délután valami mindkét fél számára semleges, publikus helyen.
2022. dec. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
93%
Én nem engednek el.sajnos én is sokminden keresztül mentem a lányommal.15 évesen terhes is lett.senkinek nem kívanom.jobb lenne ha a fiú jönne hozzátok!
2022. dec. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
85%

NEM! Jöjjön a fiú először hozzátok!


Szörnyű egyébként olvasni, hogy már a tizenévesek se képesek a közvetlen környezetükben párt találni maguknak...

Borítékolható a barominagy pofáraesés és csalódás, mikor hónapokon át tartó levelezés után valaki egész mást látnak szemtől szembe, mint amit "kifestettek" maguknak a csetelés alapján.

2022. dec. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
90%

És mi van, ha 54 éves tróger a a "17 éves"...???


NEM!

2022. dec. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
24%

Én leülnék és innék egy pohár whisky-t.


Mondjuk ha ez lenne az első kapcsolata, meg először menne egyedül az utca végétől túlra, meg óriási "komoly" kapcsolatnak éli meg ezt fél éve így neten is azzal, hogy az összes elképzelt jó tulajdonsága a srácnak és a vágyálmairól azt feltételezi, hogy a racionalitás, ahogy pont egy karácsonyra eső ilyen randi is.... meg ha nem igazán lehet vele beszélni sem úgy egyébként is, akkor elgondolkoznék hol bsztam el valamit.


Nem igazán tudunk semmit sem a ti kapcsolatotokról, sem hogy ők hogy miképp vannak-gondolnak-éreznek egymásról, sem róluk nem tudunk semmit sem. Így elég nehéz.


Ilyenek szoktak lenni, amikor hirtelen valami történik, vagy megtörténik, vagy lesz, ha már előtte kimaradtak efféle dolgok, vagy a látásmód, a felvilágosítás párkapcsolati és egyéb dolgokról.


Sok minden lehet. De már adott egy ilyen helyzet.


Első körben én próbálnék beszélgetni ezekről és informálódni.

2022. dec. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
97%
En bekes megyei vagyok, a tavkapcsolatos fium budapesti. Amikor eloszor talalkoztunk, o jott le hozzam, a varosban setalgattunk, es anyukam kikisert a palyaudvarra, mondvan, legalabb lassa kivel is talalkozom. Egyebkent ennek lassan 11 eve, akkor voltam 16 eves.
2022. dec. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!