Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők, ti elengednétek a...

Szülők, ti elengednétek a lányotokat?

Figyelt kérdés
A lányom bejelentette, hogy van barátja, akivel már fél éve beszélget, de még eddig nem találkoztak. A fiú 180km-re lakik tőlünk, tehát elég messze,és karácsonyra szeretne elmenni, de még csak 17 éves. Őszintén, félek elengedni, mert nem lakik közel és még soha nem látta a fiút. Mondtam neki, hogy nem nagyon szeretném elengedni, de lázad, vagy elkezd bőgni, hogy neki fontos a srác. Ti mit tennétek a helyemben?

2022. dec. 21. 12:45
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
94%

Előző "ma 12:58"-as vagyok


Elhamarkodottan kapásból mindenféle eszmecsere-beszélgetés odafigyelés, kétoldalú kommunikáció nélkül simán a tiltás nem vezet jóra, főleg ha nem látja be a delikvens az okait, sem akkor, ha csak ráerőltetjük simán.


Különben fogja magát, felül a vonatra és ott van 2 óra alatt. Najó, 3-4, mert MÁV.

2022. dec. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
88%

Ill. 9-es és 11-es vagyok

egyik 12:58-as és egyik 13:00-s, meg ez.

2022. dec. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
3%

#6

Mindenféle rosszindulat nélkül monddom. Ha felvilágosítotad volna a lányt a fogamzásgátlásról, vagy elkísérted volna dokihoz fogamzásgátlót feliratni, akkor egyszerüen meg lett volna oldva a dolog és nem lett volna ez a vége.

2022. dec. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
95%

13: azért itt messze nem csak arról van szó, hogy lefekszenek vagy sem....!!!


Egy tök ismeretlen emberhez megy, akit még sose látott élőben, érted????? Honnan tudod, hogy az, akinek kiadta magát???

2022. dec. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
93%

A fiú fáradjon el hozzátok egy reggel, kísérd el a lányod a vasúthoz/buszhoz, hogy mutatkozzon be szépen, délután meg lehet hazamenni.

Nem több nap, nem ismeretlenül, nem a lányod megy.

2022. dec. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim válasza:
85%

#13 ez nem egyedül a lánynak a dolga, ugyanúgy a fiú felelőssége is a fogamzásgátlás, mivel ketten csinálják. Nehogymár csak az egyiknek kelljen oda figyelni erre a másik meg csak élvezi.

15 éves lány meg ne szedjen fogamzásgátló tablettát meg a többit, felnőtt nők szervezetet is tönkre teszi, senkinek nem kellene azt szednie..

2022. dec. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
90%
#13 Hogyne, a 15 éves már fogamzásgátlóval mérgezze magát... Arról kellett volna felvilágosítani, hogy húzza a kotont a pasijának a retkes farkára, de hát ugye nehogymár szegény férfiaknak ilyesmit kelljen elszenvediük... Inkább tegyék tönkre a lányok a szervezetüket, már 15 évesen.
2022. dec. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
14%

#14

Igen, azt is értem. Csak nem kéne egyes szülőknek homokba dugni a fejüket és rohadt prűdnek lenni és akkor talán megelőzhető az a fajta probléma amit a 6-os leírt.

2022. dec. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
98%

180 kilometer nem annyira sok, meg lehet jarni egy nap alatt boven 2x vonattal pl.

Szoval johet a srac, de nem aludhatna nalunk, azert elsore egy idegent en se engednek be a hazba, ha nem gond.


A szex resze engem speciel nem erdekel, nem turkalok a 17 eves lanyom bugyijaban, en tisztaban vagyok vele, hogy a tinik csinaljak, en is akkor kezdtem. Lehet mar egyebkent se szuz ezer eve.


Csak a lanyomat feltenem, szerintem ertheto okokbol. Na meg nem szeretek idegeneket kerulgetni a hazamban. Majd ha mar kicsit megismertuk a csavot, aludhatna nalunk meg a lanyom is mehet, de addig nem.

2022. dec. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
95%

Eddig még nem találkoztak és most odamenne hozzá több napra 180 km-re?

Nem engedném.

2022. dec. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!