Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A szülők miért piszkálják a...

A szülők miért piszkálják a gyereküket hogy van e már barátjuk/barátnőjük?

Figyelt kérdés
Ha érdeklődik az oké, de hogy miért nincs meg keress stb nekem túlzás. Apám hozta fel nem egyszer kamaszkoromban hogy ők ekkoriban így meg úgy, engem meg hidegen hagyott. Manapság is hidegen hagy, nem vagyok aszexuális csak a hátam mögé nem kívánok egy kapcsolatot. Nálam nem volt ilyen hogy alhat e nálam meg mit tudom én mert nem is volt. Én amúgy is magamnak való vagyok, egyedül szeretek lenni és kockulni, szerencsére 1 éve elköltöztem. Tizenévesen amúgy is igencsak nehéz időket éltem meg, a kritika nem segített.. 22/f
2023. febr. 1. 22:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
7%

,, egyedül szeretek lenni és kockulni "


Itt a baj. Még pár év, és az lesz a koporsód is.

2023. febr. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Lehet újdonság, de elmondok egy dolgot, valaki azon van hogy túlélje a napokat és ilyen dolgok nem férnek bele még ha akarná sem.
2023. febr. 1. 22:30
 3/12 anonim ***** válasza:
6%
Egy ember igényli a társaságot, és a szaporodási vágyat. Aki nem, az beteg.
2023. febr. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
És ez senkit nem érdekel.
2023. febr. 1. 22:43
 5/12 anonim ***** válasza:
12%
De igen, csak vannak ilyen gyáva emberek, mint te, akik inkább a gépbe menekülnek, hogy ne kelljen szembenézniük más emberekkel. Szánalmas.
2023. febr. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Jaj de jó kifogtam egy fogyatékost..
2023. febr. 1. 22:49
 7/12 anonim ***** válasza:
17%
Miért menekülsz a virtuális világba? Apád miért piszkált? Azért mert a maga módján aggódott miért nem "normális" a fia.
2023. febr. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
7%
Nem egészen, nekem barátnőm van, egyetemre járok, és vannak barátaim, nem a gép előtt döglök egész nap. Szerintem nem én vagyok a fogyi:)
2023. febr. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
7.Mert abban legalább nem csalódok.
2023. febr. 1. 22:55
 10/12 A kérdező kommentje:
8.Hát nem olyannak tűnsz mint aki tanult.
2023. febr. 1. 22:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!