Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A szülők miért piszkálják a...

A szülők miért piszkálják a gyereküket hogy van e már barátjuk/barátnőjük?

Figyelt kérdés
Ha érdeklődik az oké, de hogy miért nincs meg keress stb nekem túlzás. Apám hozta fel nem egyszer kamaszkoromban hogy ők ekkoriban így meg úgy, engem meg hidegen hagyott. Manapság is hidegen hagy, nem vagyok aszexuális csak a hátam mögé nem kívánok egy kapcsolatot. Nálam nem volt ilyen hogy alhat e nálam meg mit tudom én mert nem is volt. Én amúgy is magamnak való vagyok, egyedül szeretek lenni és kockulni, szerencsére 1 éve elköltöztem. Tizenévesen amúgy is igencsak nehéz időket éltem meg, a kritika nem segített.. 22/f
2023. febr. 1. 22:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
93%

Semmi probléma nincs vele

Ha nem szeretnél barátnőt, akkor felesleges

Annak nincs értelme, hogy csak azért jöjj össze valakivel, hogy apa boldog legyen

2023. febr. 2. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Ja, hát nem azért élek hogy másokat boldogítsak.
2023. febr. 2. 06:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!