Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért mondják legszebb évek a...

Miért mondják legszebb évek a középiskolás évek?

Figyelt kérdés
2023. jún. 20. 13:55
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
93%

😂😂 az kemény lenne

Max annyi a jó benne hogy meg eltartanak otthon

2023. jún. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is mondták anno, hát elég szomorú lenne, ha azok lennének a legszebb évek, aztán annyi…
2023. jún. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
97%
Inkább az egyetemi évek, ha már egyszer. Ott már nincs bullying, jó esetben felnőttebb ésszel bulizol, saját magad ura vagy, stb.
2023. jún. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem is az egyetemi évek voltak a legszebbek.
2023. jún. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
88%
Nekem szépek voltak a középiskolás éveim, nagyon szerelmes voltam, jó volt a társaság, gondtalanság, csak a móka járt az eszemben, mindig történt valami izgalmas, de még a buborékban voltam, védve. Aztán persze utána is jó volt, de akkor már dolgoznom kellett az egyetem mellett, szar munkahelyem volt, sok csalódás ért, ott már azért tanít is az élet :D
2023. jún. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
91%

Nekem a legjobb évem eddig (30 vagyok) a gimi utolsó félév-egyetem első félév volt.


Gimiben érettségi előtt már lazábbak voltak a tanárok, kB csak az érettségi tárgyakra kellett koncentrálni. Egy csomó buli volt, életemben nem buliztam annyit mint akkor egy év alatt. Akkor voltam igazán szabad, fiatal.

2023. jún. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
89%
Ki mondja? Én életemben nem hallottam ezt. Nekem nem jött be, az tuti
2023. jún. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
75%

Én is utáltam. Az általánosnál eggyel jobb volt, de az egyetem volt, amit tényleg élveztem. Meg amikor már volt munkám, és tenyleg azt tudtam tenni, amit akartam...

Időnként úgy megmondanám megboldogult nagymamámnak, hogy sosem volt igaza 😄 "addig jó, amíg tanulsz!" F@szt.

2023. jún. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
63%
Nekem az egyetemtől kezdve lett jobb minden, majd diploma, munka de hozzáteszem, hogy imádom a munkámat. Végre lett normálisan pénzem, tudtam utazni egy csomó helyre, szerencsére mind a mai napig. De most egy ideig szünet lesz, mert babát várok, ha nagyobbacska lesz, közösen kelünk útra. :)
2023. jún. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
68%

Semmi jó nem volt benne.

Az egyetem, az igen! Az jó volt.

Végre nem mindenféle hülyével voltam összezárva, hanem olyanokkal akiket ugyanaz érdekelt. Együtt tanuktunk, ittunk, buliztunk.

Pénzem ugyan nem sok volt. Miután meg elkezdtem dolgozni egyetem mellett, az időm lett kevés.

De még így is a gondtalan egyetemista évek voltak a legjobbak.

A végzős év az állaskereséssel már kevésbé.

2023. jún. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!