Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért mondják legszebb évek a...

Miért mondják legszebb évek a középiskolás évek?

Figyelt kérdés
2023. jún. 20. 13:55
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
70%
Nekem nem volt jó, pláne nem mentális egészség szempontjából, hiába volt benne egy kevés jó, nem szívesen emlékszem vissza. Most huszonéves munkásként jobban érzem magam mentálisan és fizikálisan is. Általában azok mondják hogy milyen szép a kamaszkor akiknek jól alakult és ilyen szemellenzőn keresztül látják a világot. 23/f
2023. jún. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
73%

Baromság! Az egyetemi évekre sem igaz, de legalább érthető miért mondják, hiszen még nem kell annyira "felnőtt" gondokkal foglalkozni jó esetben, érdeklődés szerinti tanulás, bulizás, barátságok, remény időszaka.

Nekem utána voltak és vannak még jobb időszakok.

A középiskola volt a legrosszabb éveim eddig. 35 évesen.

Akkor nem éreztem annyira rossznak (nem voltam depis stb.) de jónak sem. Kerestem a helyem, de teljesen rossz helyen...

A legtöbb kamasznak ez egy nehéz időszak tele kényszerekkel, küzdelemmel, csalódásokkal.

2023. jún. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
35%
Én inkább foglalkozom felnőtt dolgokkal mintsem még egy napot eltöltsek a közoktatásban, 13 év elég volt.
2023. jún. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
41%
Ja hát lehet hogy valakinek annyira szar a felnőtt élete, hogy annál a kamasz kor is jobb.
2023. jún. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
20%
https://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__egyeb-ke.. Ott írta le hatoska az agymenését, valószínűleg egy nyomorult felnőtt szerencsétlen.
2023. jún. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
68%

Hát nem tudom, én most végeztem, de szerintem borzalmas volt, alig vártam, hogy vége legyen. Pedig kitűnő tanuló voltam, iskolai sportcsapatban játszottam és még jópár barátom is volt, habár már most érzem, hogy nem életreszólóak.

Egy diákközpontú suliba jártam, ahol a tanárok se szivatták szét az ember agyát, tehát még arra se foghatom. Szimplán ki nem állhattam.

Nem fogom visszasírni egy percét se.

2023. jún. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
70%
Hát nekem nem volt tiniszerelem, sem szex a mai napig, szóval az kimaradt.
2023. jún. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
38%

Utáltam a sulit, a 9-10 órákat, amikor 7-15-ig a tetves iskolában r...tunk, meg a sok értelmetlen dolgot, amit "számonkértek".


Ebből felnőttként pont semmire nincsen szükségem :D - alapműveltség. Ja, persze, amikor 30 ősrégi könyvet ki kell olvasni, az mióta alapművetlség? Emlékszem egyre is? Dehogyis, csak cserébe órákat szúrtam el ilyen marhaságokra.

2023. jún. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
38%
Wow, micsoda lepontozás azért, mert valaki gyereket vár. :DDD
2023. jún. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
33%
Engem meg azért pontoztak le mert inkább csinálok felnőtt dolgokat. 13.hozzászólás az enyém.
2023. jún. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!