Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan tudom majd felvilágosít...

Hogyan tudom majd felvilágosítani a lányom ha nagyon konzervatív vagyok?

Figyelt kérdés
Szüleimtől ezt a példát vettem át, nem beszéltünk róla soha. Sok mindent azóta is "undinak" és megalázónak tartok. Hogyan tudnám természetesebben felvilágosítani a lányom, hogy ő ne érezze azt hogy egy-egy dolog durva, nem csinálunk olyat stb. Vagy mondjam a saját véleményem és majd ő eldönti egyet ért e? Segítsetek!

2023. jún. 21. 00:36
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:
Atyaég emberek.. azért van baj sok mindenkinél 😂😂 Remélem tudjátok, hogy ti nevelitek a jövő pedofiljait és k*rváit.
2023. jún. 21. 16:17
 22/38 anonim ***** válasza:
89%
Mondja, aki meglett nő létére olyan gátlásokat nevel a kölykébe amik miatt sosem lesz rendes szexuális élete.
2023. jún. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
89%
Egyetlen embert sem ismerek aki egészségesen tudott volna kikerülni egy ilyen "konzervatív" családból, gyerekként.
2023. jún. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
98%

Velem sem ültek le megbeszélni a dolgot, nem tudom, hogy miért. De én az iskolában kaptam teljes felvilágosítást, a felvilágosító órán, mégsem vált belőlem egy meggondolatlan ember. Szerintem jobb ha a szülő leül és elmeséli, hiszen akkor biztatja is a gyereket hogy forduljon hozzá bátran, kérdéssel vagy baj esetén.

Ha neked ez nagyon kellemetlen téma akkor bízd az iskolára. De szerintem akkor is add a tudtára, legalább annyiban, hogy hozzád tud majd fordulni.

2023. jún. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező 21-es kommentjére:


Egy egészséges, nyitott légkörű család védi meg leginkább a gyereket attól, hogy ferde hajlamai legyenek. A tiltásokkal, tabukkal, elfojtásokkal teli családokban sokkal nagyobb eséllyel nevelődnek deviáns szexuális magatartású gyerekek.

2023. jún. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
81%

Hát inkább a hozzád hasonlók nevelik a k*rvákat, meg az elfojtott szexualitású, mindenféle fétises embereket, mert ahogy az előttem lévő írta, tabuként van kezelve, és ahogy kilépnek a figyelő szemed elől, rájukömlik és nincs kontroll. Többen feltettek neked normális kérdéseket, hogy nehéz úgy tanácsot adni, hogy konkrétan nem tudjuk mit tartasz (felnőtt nő létedre persze...) "Undinak" a szexben.


Bár a kiindulópontod, a feltevés, hogy a gyerekedet segíteni akarod, jó volt, de ez a pedofilozós k*rvázós komment rámutatott arra, hogy igazából olyan szinten prűd vagy, hogy neked már az egészséges szexualitás is valószínűleg kisokkolja az agyadat... Inkább bízd másra a gyereket, keress neki könyveket, mert még a végén megkérdezi tőled hogy mi az orális szex, és az arcodat látván valami gusztustalan szégyennek fogja gondolni.

2023. jún. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
82%
Gondolom vallásos a kerdező, onnan szoktak kikerülni a leginkább problémás gyerekek. Eljön mondjuk koliba ahol kikerül az idióta családi légkörből úgy, hogy 18 évesen még csak alkoholt sem látott, aztán tuti detox meg pár dugópajti lesz a vége, mert nem tudja értelmesen megélni a szabadságát, eddig annyira le volt korlátozva. "Konzervatív", lol. Full egyenlő a korlátozó prűd megmondóemberrel aki le van ragadva a 18.száadban.
2023. jún. 22. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 A kérdező kommentje:
Sem vallásos,sem prűd nem vagyok és olyat sem írtam sosem, hogy a szexet undorítónak tartanám. Ettől bőven tágabb felvilágosításra gondoltam, de találtam megfelelő támogató helyet a segítség kéréshez, nem kell az itt károgók véleménye.
2023. jún. 22. 08:43
 29/38 anonim ***** válasza:
90%
Nyilván a "konzervatív" gondolkodásmód hozadéka, hogy ami nem tetszik nem érdekel, persze ha pátyolgatna meg dicsérgetne mindenki, azt elfogadnád. Nem konzervatív vagy, hanem ostoba.
2023. jún. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
90%
Saját bevallasod szerint is nehezen beszélsz a témáról a gyerekkel, meg csomó mindent undorítónak, megalázónak tartasz. Ez nem a konzervatív szemlélet, ez a prűdség fogalma.
2023. jún. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!