Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan tudom majd felvilágosít...

Hogyan tudom majd felvilágosítani a lányom ha nagyon konzervatív vagyok?

Figyelt kérdés
Szüleimtől ezt a példát vettem át, nem beszéltünk róla soha. Sok mindent azóta is "undinak" és megalázónak tartok. Hogyan tudnám természetesebben felvilágosítani a lányom, hogy ő ne érezze azt hogy egy-egy dolog durva, nem csinálunk olyat stb. Vagy mondjam a saját véleményem és majd ő eldönti egyet ért e? Segítsetek!

2023. jún. 21. 00:36
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
95%
Jó lenne akkor, ha legalább nekünk megmondanád, miről akarsz beszélni a gyereknek mégis. Mi az, hogy "bőven tágabb" felvilágosítás? Nem kell neki belemenősen beszélni róla, nem kell szopást meg anált magyarázni, semmi szükség rá. Már ha erre gondolsz. Nem kell vele leülni sem. Ha olyan légkört teremtettél neki, hogy tudja, bármit kérdezhet, akkor hozzád fog fordulni, ha valamit nem ért. Vagy nem, mert egy idő után a szülőnek már semmi köze az ő szexualitásához.
2023. jún. 23. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
16%
Tisztességes kereszténységet nevelj a gyerekbe. 18 év alatt nem kell felvilágosítás.
2023. júl. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
28%
32, látom felszabadultál az internetre 🤣🤣🤣
2023. júl. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
0%
32. Minden jogom megvan itt lenni, hiába hisztizel..
2023. júl. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
92%
Nyilván troll a 32es. Hagyjátok.
2023. júl. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim válasza:
77%

Itt alapvetően az a legnagyobb gond, hogy nem látod be, hogy először is neked vannak komoly problémáid a szexualitással.


Amíg ezen nem változtatsz, addig inkább hagyd a lányod. Meg vannak erre más emberek is, max azokat ajánld neki. Azokat akik nem tartják undorítónak a szex nagy részét.

2023. júl. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
75%
Olyanról nehezen amiről te sem tudsz semmit. 😅
2023. júl. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
76%
Hány éves a gyereked? Szerintem ha valami kérdésed van ne itt írogass hanem kérdezd meg a gyereked:D
2023. júl. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!