Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ha egy gyereknek nincs mást...

Ha egy gyereknek nincs mást csinálnia miért ne gépezhetne?

Figyelt kérdés
Én kisgyerekkorom óta kocka vagyok, bár már nem vagyok tini, 23 vagyok. Sokszor játszottam 12+ órát. De akkoriban volt egy szoros barátságom amihez csapódott egy kisebb haveri társsaság, időnként leültünk inni, egyszer kétszer tartottunk egy bulit, sosem voltam nagy bulis igazából. De sokszor az ember nem tud mit csinálni a szabadidejében, szerintem akkor semmi baj nincs a dologgal ha az ember lefekszik időben hétköznap stb stb. Illetve valahol egészségesebb/olcsóbb mint egy buliban inni vagy kábítószerezni. Manapság már nincs annyi időm, a képernyőidőm csak azért sok mert gép mellett dolgozom, de még mindig szívesen töltök hétvégéket/szabadnapokat a gép előtt.
2023. jún. 22. 21:17
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem sokat tudok hozzáfűzni az előttem szólókhoz, inkább megerősíteni szeretném, hogy nem csak a gépezés meg a hányásig ivás létezik. Egy csomó szabadidős tevékenység van, ami ezeknél sokkal egészségesebb fizikailag és/vagy mentálisan. De te nyilván csak azért tetted fel a kérdést, hogy kötekedhess, úgyhogy hiába írjuk ezt le 20-an, akkor is azt fogod gondolni, hogy mindenki más a hülye.
2023. jún. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
39%
Egy gyereket nagyon kevés dolog érdekli a számítógépen, telefonon kívül. Azt gondolom hogy a gyerekek nagy része ilyen és ehhez már hozzászoktunk. Egyetértek hogy egy gyerek sok minden mást is csinálhatna nyáron, pl kirándulni, olvasni, barátokkal találkozni, fagyizni, strandolni stb. Én pl nyáron engedném a gyerekemet hogy Számítógépezzen, bár a napi 12 óra plusz az azért már sok. De azért ennyire nem korlátoznám. Tanév közben már igen. Persze vannak olyan gyerekek akik kivételt képeznek, és más is érdekli őket, de az ritka. Szerintem valahol meg kell találni velük azt a bizonyos arany középutat.
2023. jún. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
78%
Én én én. Ez miért gyereknevelés kategória? Te nem a gyerekek lélektanjáea vagy kíváncsi, hanem felmentést kérdz a gyk népétől arra, hogy kocka vagy.
2023. jún. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
56%
Te semmi kreatív, semmi építőjellegű nem jut eszedbe a gépen kívül, mint a buli meg az edzés.
2023. jún. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 A kérdező kommentje:
És mi a baj azzal ha valaki kocka? Ahoz hogy valami művészeti ággal törődjek nem vagyok elég hópihe.
2023. jún. 24. 02:23
 26/38 anonim ***** válasza:
79%
Mondjuk a helyesírást is gyakorolhatnád szabadidődben. :) Amúgy nem baj, ha valaki kocka, szíve joga, csak a kérdésed gyerekekre irányult, akik sok időt töltenek számítógép előtt. És ez határozottam rossz, mi erre válaszoltunk. Az amúgy senkit sem érdekel, hogy éppen te mennyit ülsz gép előtt.
2023. jún. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
53%
Az a baj vele ha valaki kocka, hogy annyira függeni fog a géptől, hogy utána semmit nem fog szocializálódni, és csak ez fogja érdekelni! A számítógép nem a valóság! Az nem baj ha valaki játszik, de túlzásba nem kéne vinni! El lehet tőle szakadni, és más dolgokkal is foglalkozni!
2023. jún. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:

Az, hogy a gépezés félreneveli a gyereket.


Nézz meg egy mai 18-21 körüli e-sportolót. Úgy viselkedik, mint egy 9 éves hülyegyerek. Hisztizik, és őrjöng, csapkod, ha nem sikerül a játék, ráadásul mindezt élő adásban. Ez nem normális dolog.

2023. jún. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:

28. Azért csinálja ezt élő adásban, mert ettől nagyobb a nézettsége. Ugyanis ezen röhögnek azok, akik ezt nézik.

Ebből lesz a pénz.

2023. jún. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
29. Igen, csak ezt eltanulja a gyerek is.
2023. jún. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!