Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ha egy gyereknek nincs mást...

Ha egy gyereknek nincs mást csinálnia miért ne gépezhetne?

Figyelt kérdés
Én kisgyerekkorom óta kocka vagyok, bár már nem vagyok tini, 23 vagyok. Sokszor játszottam 12+ órát. De akkoriban volt egy szoros barátságom amihez csapódott egy kisebb haveri társsaság, időnként leültünk inni, egyszer kétszer tartottunk egy bulit, sosem voltam nagy bulis igazából. De sokszor az ember nem tud mit csinálni a szabadidejében, szerintem akkor semmi baj nincs a dologgal ha az ember lefekszik időben hétköznap stb stb. Illetve valahol egészségesebb/olcsóbb mint egy buliban inni vagy kábítószerezni. Manapság már nincs annyi időm, a képernyőidőm csak azért sok mert gép mellett dolgozom, de még mindig szívesen töltök hétvégéket/szabadnapokat a gép előtt.
2023. jún. 22. 21:17
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
66%

“Mondjuk ha bulizol, élményeid, barataid, sztorijaid, tapasztalataid, közös emlekeid lesznek, csajaid is pl. Attól hogy ülsz a gép előtt lfsz se történik.”


Fel kéne fogni a hülye agyatokkal, hogy nem mindenki extrovertált

2023. jún. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
0%

31. Olyan nincs.


Mindenkibe bele lehet nevelni.


A gyerekemet elvittem mindenhova. Szülinapi bulikra, rendezvényekre, plázákba sok ember közé, már kb 5 éves korától rászoktattam arra, hogy ne merjen introvertált szenny lenni. És tessék, imád emberek között lenni, és elítéli az egész napos számítógépezést.

2023. jún. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
Nem mindenki extrovertált, de mindenki szociális lény. Ki lehet mozdulni közeli barátokkal, családdal is olyan helyekre, ahol nincs tömeg.
2023. jún. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
57%

#31 Introvertáltként is sokmindent lehet csinálni, ami nem gép előtt ülés. Én pl. szeretek olvasni, sportolni, űzni a hobbimat, kint lenni a természetben, de lehet sétálni, valamilyen kreatív hibbit találni, kertészkedni stb. Millió lehetőség van. És introvertáltnak lenni sem azt jelenti, hogy soha senkit nem akarsz látni, emberek közé az introvertáltak is járnak, csak kevesebbet.

#32 te meg remélem, csak trollkodsz.

2023. jún. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:
Egyébként én a játékokból és feliratos sorozatok nézéséből tudok angolul, iskolában mindig 2 es voltam belőle, aztán felment 4-re középiskolában. Már külföldi munkásokkal angolul beszélek. Nem csak játszani szoktam gépen, éjjeli őr vagyok és van egy gép a fülkében, szoktam németül tanulni.
2023. jún. 27. 13:28
 36/38 A kérdező kommentje:
Egyébként is egy csomó hasznos információ van az interneten testépítésről, férfi "szépség" ápolásról, könyvek pdf formában stb. Én diszgráfiás vagyok és rettenetes helyesírásom volt, azzal hogy olvastam helyrehoztam.
2023. jún. 27. 13:32
 37/38 anonim ***** válasza:
82%

32. Én is mindig vittem a gyermekemet mindenhova, minden szülinapi zsúron ott voltunk, rendezvényekre jártunk, mégsem szereti.

Engem is hasonlóan neveltek, és én sem vagyok oda érte. Tehát ez szerintem karakter kérdése.

2023. jún. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
34. Nem trollkodok. Bármilyen meglepő, én nevelni szoktam a gyereket..
2023. júl. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!