Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek hogy jobb? Ha a...

Szerintetek hogy jobb? Ha a gyerek minden héten kap egy fix összeget zsebpénzként vagy ha néha kap valamennyit. Teljesen kiszámíthatatlan, hogy mikor kap?

Figyelt kérdés

2023. júl. 7. 14:32
A kérdező szavazást indított:
Heti fix összeg
Kap pénzt amikor kap
29 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

Egyértelmüen a heti fix összeg! Ezt meg tudja tanulni beosztani, feltéve, hogy nem kap mellette újra pénzt, ha elhülyülte.

És egész más, mintha "kérni kell" neki, ha valamire kellene, ugyanis akkor a szülö dönt, hogy megéri-e, nem a gyerek, azaz esélye sem lesz megtanulni, hogy nem érdemes mindent megvenni, ami megtetszik.

2023. júl. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem a heti fix jobb.


Mondjuk a mai árak mellett sajnos semmi sem fix.

2023. júl. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én is a heti fix összeg mellett vagyok. Így tud előre tervezni a gyerek.
2023. júl. 7. 15:30
 4/7 anonim ***** válasza:
96%
Kezdetben heti fix, utána havi fix, hogy tanulja meg ténylegesen beosztani.
2023. júl. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
32%
Ha muszály zsebpénzt adni akkor a heti.
2023. júl. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Én nem kaptam heti zsebpénzt, kaptam, amikor kértem. Sokkal jobban örültem volna, ha kapok hetente és beoszthatom, meg a képem se égett volna mindig mikor eléjük álltam pénzt kunyerálni.
2023. júl. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a heti/havi fix összeg. Nálunk is ez van, bár a gyerek 1 hét alatt elveri. Aztán jön kunyerálni.
2023. júl. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!