Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A 14 éves fiam teherbe ejtette...

A 14 éves fiam teherbe ejtette a 12 éves baratnőjét?

Figyelt kérdés

12 éves kislánnyal jár a Fiunk, úgy, hogy találkoznak, városban mászkálnak, beülnek valahová...tini szerelemnek indult! Sajnos kiderült, mert a gyerek elmondta, hogy ennél több is történt köztük. A kislány szobájában is lehetnek, csukott ajtónál. Elmesélte a Fiam, hogy mit szoktak csinálni (szexuális tartalmú dolog, de nincs behatolás). Azonnal jeleztem a szülőknek, hogy szerintünk ez nem oké, semmi keresnivalója két túlfűtött kamasznak ilyen szituációban. A kislány édesanyja mondta is, hogy nem fogják engedni. Ehhez képest elolvastam egy beszélgetést, amiben aggódik a két fiatal, hogy nem jött meg a kislánynak!!!

Mi a fenét csináljunk?

Elmondtunk mindent a gyereknek, fel van világosítva, tudja mit miért kell csinálni, ismeri az óvszer használatát, nincsenek tabuk. Mégsem mondta el, hogy nem csak a szexuális tartalmú dologot művelték, hanem többet is esetleg. Kérdezzek rá? Ha hazudik? Mi van, ha annyira félnek a következménytől, hogy letagadja? De, ha baj van, nem lehet sokat várni...

Segítsetek légy szíves!!!



2023. jún. 21. 12:02
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/109 anonim ***** válasza:
92%
Sztem kozelitsd meg ugy a dolgot, mintha megelozeskeppen mondanád és mondd, hogy ha bármi van, mondja el, mert csak úgy tudtok segíteni. Ha nem szólnak, akkor nem!
2023. jún. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/109 anonim ***** válasza:
92%

Ha ez a sztori igaz, szerintem a kislány szüleivel beszélj mielőbb. Ők és főleg a lány került iszonyatos helyzetbe, ha valóban terhes lett.

Bár 12 évesen még belefér a rendszertelen menstruáció, ezt mielőbb tisztázni kell.

2023. jún. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/109 anonim ***** válasza:
96%

Egy 12 éves lánynak meg rendszertelen a menzesze.

Lehet csak az van.

De amúgy jó korán kezdtek basszus. Én sem vagyok angyal, mert 15 voltam (és ő lett a férjem is), na de 12 évesen? Hihetetlen mennyire felgyorsult a világ.

2023. jún. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/109 anonim ***** válasza:
76%

El ne mondd a másik szülőnek ennyi infó alapján! Elvágod magad a fiadnál. Bizalomnak annyi. Onnantól semmit nem is fog mondani.

De mit is mondanál?

Hogy kémkedsz a fiad után és nem tartod a határokat?

Egyáltalán nem biztos, hogy többet csináltak annál, amit eddig.

Menj át a szexualitás rovatba és lesz egy kis képed arról, hogy milyen sötétek, mik alapján fantáziálnak terhességet. Odafolyt, kicsit odatette, de nem be...stb.

Beszélgess a fiaddal, hogy benned megbízhat. Ha aggódik nyugodtan elmondhatja.

Kérdezheted, hogy ugye tudja hogy mennyi idővel lehet tesztet csinálni...stb

2023. jún. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/109 budaiz válasza:
87%

Basszus a gondos figyelmes szülök. Felgyorsult a fiatalok fejlődése de ez nem magyarázat. Figyelni kellett volna hogy 12 éves lány csukott ajtó mögé vonul egy ugyancsak fiatal fiuval. Ész nélkül élik életüket. Azért mert a bilógiai adottság megvan és talán fel is voltak világositva ez kudarc a szülőknek.

Na most szülők oldjátok meg.

2023. jún. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/109 A kérdező kommentje:

#4.

Nem tartom a határokat? Tényleg ennyi jött le belőle? Három kamasz gyerekem van, mind fiú, kegyetlen ebben a világban tisztességessé nevelni Őket. Minden eszközzel azon vagyok, vagyunk, hogy megakadályozzuk, hogy hülyeséget csináljanak. Ha ehhez az kell, hogy néha ellenőrzöm Őket így, akkor kövezzen meg érte bárki, de ezt fogom tenni. Mint látod írtam, hogy elmondhat bármit, mindent meg tudunk beszélni, bízhatnank bennünk. Mégse mondott semmit. Ha most nem olvasom el, akkor lehet, hogy semmiről nem tudunk és nagyszülők leszünk?


Köszönöm mindenki segítségét! Egyelőre nem lépünk akkor semmit, de továbbra is figyelek, mert nem akarom, hogy baj legyen... 😕

2023. jún. 21. 12:36
 7/109 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem meg ez nem a helyzet, ahol a levéltitok megsértése miatt lehetne aggodalmaskodni. A helyedben a kislánnyal beszélnék, hogy véletlenül megláttad a beszélgetést, és ezt most nagyon gyorsan kell tisztázni. Vegyél pár tesztet is, és beszélgess vele.

Hívja át a fiad, aztán üljetek le hármasban beszélni.

2023. jún. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/109 A kérdező kommentje:

#5. Ahogy értesültem erről, rögtön szóltam a kislány szüleinek... Nálunk nem lehetnek kettesben zárt ajtó mögött. Megpróbálták, de nem engedtem. Sajnos ott nem tudok szabályokat hozni.

Kitalálták a gyerekek azt is, hogy ott aludna a Fiam. Természetesen szó sem lehet róla a részünkről, de a kislány szülei simán megengedték volna..., én hívtam fel, hogy mit szólnak ehhez, akkor annyit mondott, hogy igen, tényleg volt erről szó. Amikor közöltem, hogy részünkről ez nem megengedett, akkor mondta, hogy szerintük sem. Gyenge szülők!

2023. jún. 21. 12:41
 9/109 anonim ***** válasza:
19%
Gyenge szülők. 😂😂😂
2023. jún. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/109 A kérdező kommentje:

#9.

Aki nem mer nemet mondani a gyerekének... 🤷🏻‍♀️

2023. jún. 21. 12:50
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!