Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Érdemes még felállítani egy...

Érdemes még felállítani egy nagyobb medencét?

Figyelt kérdés

8 köbméter víz menne a medencébe

Sajnos megcsúsztunk,sokszor az idő sem volt az igazi

Gyerekek nagyon szeretnék

De úgylátom ez a nyár most nem az igazi sokszor esik

Es a viz lehul,a hideg medencebe pedig ugyse ulnenek bele


Mit tegyek nem tudom

Ti mit tennetek?


2023. júl. 14. 13:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Még csak július közepe van, ki lehet még használni. Azt te tudod nap süti-e, haszáltok-e bármit a víz felmelegítésére. Nekünk solár takaró akkor nincs rajta, ha a gyerekek benne vannak. Ez a víz max akkor hűvösebb 30foknál, ha napok óta hűvös van, most is 32 fokos, a gyerekek meg nem ülnek, hanem folyamatosan mozognak benne, 2 öra után megunják, de fázni akkor sem szoktak benne. De 1 órát én is bírok benne ülve.... Szóval én felállítanám még most is, de ezt csak ti tudjátok mennyire van rá igényetek.
2023. júl. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Mekkora méretű? Nekünk 3,66 méteres fém vázas van ( nem tudom hány köbméteres). Június elején felállitottuk, most 1,5 hete lehet benne nap mint nap fürdeni, előtte hideg volt. Ahhoz kell 2 hét jó idő azért hogy felmelegedjen. Van solar takarónk is, és fekete ponyvával van letakarva.

Ezt nem lehet tudni milyen lesz a nyár, mi sem tudjuk sajnos. Ha nem akarsz ennyi vizet pazarolni vegyél ilyen 3 hurkás felfujhatósat, pancsolni az is megfelel, persze attól függ mennyi idősek.

2023. júl. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%

"De úgylátom ez a nyár most nem az igazi sokszor esik"


Ostobaság!

Nem sivatagban élünk, és ez így is van rendjén.

Jövő hét közepéig kifejezetten hőség lesz, de utána se lesz hideg. Augusztus közepéig 25-30 fokos napközbeni maximumok várhatók. Igen, néha az eső is esni fog. Ettől még nagyon is érdemes medencét felállítani még idén nyárra.

Ha a gyerekek kérik, akkor meg nem is lehet kérdés.

2023. júl. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem simán megéri. Azért szeptemberrel még nem ér véget a nyár és a jó idő, és az iskolaév elején még simán lehet jó érzés egy-egy hétvégén/nap végén beleugrani, amikor még jó idő van.

De ez én vagyok, ha 3x fürödtünk benne, nekem már az is megéri. Illetve az én gyerekeim simán elfürdenek a 20 fokos tengerben is, amikor nekünk felnőtteknek még simán lefagy a mindenünk. Ha a levegő meleg, akkor szerintem nem feltétlenül gáz az, hogy nem annyira meleg még a víz. Ha nagyon hideg, önts bele 1-2 vödör forró vizet, aztán annyival is előrébb vagy.

2023. júl. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

366x99 a mérete intex


Jólvan,meggyőztetek!! 😄

2023. júl. 14. 14:38
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
16 köbös a medencénk. Tegnap még a vihar előtt 32 fokos volt. Amikor feltöltöttük hétfő volt, csütörtökön már 33 fokos volt és fürödtem benne. Jövő hétre kánikulát mond. Nincs mire várni. Töltsd fel.
2023. júl. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Meg tobb mint 2 honap van a nyarbol, persze, hogy allitasatok. Amit ma megtehetsz, ne halaszd holnapra.
2023. júl. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 babyboom567 ***** válasza:
80%

komolyan,nem értem, hogy akinek van lehetősége,a gyereke is akarja, az miért nem állít medencét?

Ha kertes házam lenne, csak aludni, meg esőben jönnénk ki a vízből,medencézés lenne egész nyáron.

2023. júl. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Medence jelentem felallitva😄 !!

Még töltődik

2023. júl. 14. 20:51
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi a múlt het szombaton allitottuk fel,kútvizzel töltve,ami elég hideg volt,de másnap 25 fokos lett,már lehetett benne fürdeni,ma pl már 30 fokos volt

A lányom nem ment bele még,nem is értem.miért,de mi a férjemmel mindennap fürdünk estefele.

2023. júl. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!