Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A felvételi előtt izgultatok...

A felvételi előtt izgultatok jobban vagy most, mikor még nem derült ki, hogy felvettek-e vagy sem?

Figyelt kérdés
2011. febr. 1. 20:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

előtt

bár igaz hogy negyedikes voltamxD

13/f

2011. febr. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

akkor te már túl vagy ezen az egész "ceremónián" : )

14/L

2011. febr. 1. 20:44
 3/12 anonim ***** válasza:

A felvételikor. Bár nem azért, mert féltem, hogy nem vesznek fel, hanem mert alapból idegen helyzet volt, ahol számít kellett adni a tudásomról, hát naná hogy elfelejtettem mindent.

Azt viszont tudtam, hogy fel fognak venni a kiszemelt suliba, így emiatt nem fájt a fejem.

16/l

2011. febr. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én előtte is csak azért izgultam, hogy vajon hogy tudok majd megfelelni. Tudtam, hogy erre felkészülni nem lehet, csak 8 év folyamatos tanulással. Viszonylag amúgy jól is sikerült a központim, most már nem izgulok, mert innentől nem rajtam múlik :) Illetve nem teljesen, mert a szóbelin csak tudok produkálni valamit, amivel felhúzom a pontjaimat, de a mezőny és a pontozás az, ami még számít. Szóval csak nyugi :) Reménykedj, de ne dramatizáld túl, mert ha esetleg csalódnod kell a végén, nagyon pofára lehet esni. Úgyhogy lesz, ami lesz alapon innentől kezdve :)
2011. febr. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én előtte, mivel jól sikerült a felvételim, és mindenki azt mondta, hogy tuti felvesznek. Úgyhogy utána már csak a szóbelitől féltem.

16/L

2011. febr. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én tavaly mentem, vagyis jöttem hatosztályosba, és előtte izgultam jobban, utána úgy voltam vele, már megtettem minden tőlem telhetőt, ezen már nem változtathatok :D Aztán akkor voltam nagyon ideges, amikor megjött a postával a boríték és sikongattam amikor ez állt a megszólításban: Kedves kisgólya! :D A legjobb érzés a világon.. eddig :D
2011. febr. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
am 13/L
2011. febr. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
nem vagyok bulizós, de bulit csapok, ha felvesznek matek tagozatra xD
2011. febr. 2. 19:27
 9/12 anonim ***** válasza:

én annyira izgultam, hogy anyám jelölte az iskolákat :D


nem izgultam se előtte se utána

2011. febr. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

én nagyon féltem a felvételi elött is, de attól is félek, hogy nem vesznek fel...

14/L

2011. febr. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!